Novinky

17.02.2020 Výcvik kurzem i zážirkem

Nově se naši zaměstnanci i dobrovolníci ze Spolku KUŠ školí v metodě zážitkové pedagogiky. Celé jaro se 5 víkendových kurzů setkáváme a vštěpujeme nové poznatky pod vedením lektorky Michaely Ševčíkové a Petry Drahanské z Prázdninové školy Lipnice. Je to tedy nášup! Díky MŠMT a spojeným silám z projektu "Zvyšování neformálního vzdělávání na Vysočině", který je spolufinancován Evropskou unií.

23.09.2019 Schůzka pro všechny vedoucí kroužků

Pozor! změna termínu!!! pondělí 23. v září od 17h - poslední okamžik před zahájením činnosti střediska v novém školním roce přijďte všichni externí spolupracovníci a naši milí dobrovolníci! Bez Vás by to nešlo! Novinky, aktuality, změny? Velké školení BOZP... Co plánujeme, co pro Vás chystáme? Jak to bude letos? Zahajovací schůzka... a hurá kroužky můžou začít!

20.09.2019 členská schůze Spolku KUŠ

Zveme všechny zájemce o rozvoj volnočasových a vzdělávacích aktivit na Rohozné k společnému hodnocení letních táborů. Pustíme si fotky a sdílíme inspirativní programové nápady. Např. Pecha kucha - každý běh 20 snímků a 20s na jeden. Plán akcí na školní rok 2019/20 a možná i další výhledová náplň budoucího centra "Na Kuši" … od 18h přijď, každý kdož máš k činnosti spolku co říct!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Tipy a tvořivé nápady

Co dělat? Co si vyzkoušet? Co tvořit?

01.06.2020 Jak se zabavit a něco smysluplného se u toho naučit? Tipy na zajímavé a podnětné činnosti s dětmi sdílíme také na naší facebookové stránce...

​Smrtná neděle - Korona Morana

27.03.2020 Naši předkové věřili, že s odcházející zimou mohou odhodit taky veškeré neduhy a nemoce! Udělejte si pátou postní neděli 29.3. rodinný výlet k vodě...

Bláznivě barevná pohybovka

25.03.2020 Zkuste si zacvičit speciální sestavičku na míru podle Vašeho jména...

Skákání tibetského panáka?

22.03.2020 Netradiční hru jsme objevili na dvorku exotické klášterní školy v tibetu...

Skládačky a tvoření z papíru

16.03.2020 Tyhle jednoduché návody na výrobu veselých ozdůbek pro Vás vybrala Vlasta Kruntorádová.

Naši partneři