Novinky

17.02.2020 Výcvik kurzem i zážirkem

Nově se naši zaměstnanci i dobrovolníci ze Spolku KUŠ školí v metodě zážitkové pedagogiky. Celé jaro se 5 víkendových kurzů setkáváme a vštěpujeme nové poznatky pod vedením lektorky Michaely Ševčíkové a Petry Drahanské z Prázdninové školy Lipnice. Je to tedy nášup! Díky MŠMT a spojeným silám z projektu "Zvyšování neformálního vzdělávání na Vysočině", který je spolufinancován Evropskou unií.

23.09.2019 Schůzka pro všechny vedoucí kroužků

Pozor! změna termínu!!! pondělí 23. v září od 17h - poslední okamžik před zahájením činnosti střediska v novém školním roce přijďte všichni externí spolupracovníci a naši milí dobrovolníci! Bez Vás by to nešlo! Novinky, aktuality, změny? Velké školení BOZP... Co plánujeme, co pro Vás chystáme? Jak to bude letos? Zahajovací schůzka... a hurá kroužky můžou začít!

20.09.2019 členská schůze Spolku KUŠ

Zveme všechny zájemce o rozvoj volnočasových a vzdělávacích aktivit na Rohozné k společnému hodnocení letních táborů. Pustíme si fotky a sdílíme inspirativní programové nápady. Např. Pecha kucha - každý běh 20 snímků a 20s na jeden. Plán akcí na školní rok 2019/20 a možná i další výhledová náplň budoucího centra "Na Kuši" … od 18h přijď, každý kdož máš k činnosti spolku co říct!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

TEMPO v čase koronaviru ...

Asi si říkáte co jako v Tempu děláme, když tu nejsou děti? Jsme tady opuštění a někdy taky jako Vy, zavření doma se svými dětmi a lámeme si hlavy, jak Vám pomoci rozehnat chmury. Kromě spousty školních úkolů, které asi řešíte taky přes internet, chceme nabídnout něco jiného...

Jaké je vlastně Vaše tempo v čase koronaviru? Jsme nuceni se zastavit, uvědomit si, co je teď důležité? Co teď potřebujeme? Jsme vlastně po dlouhé době skutečně spolu se svými dětmi, děti se svými rodiči, nuceni trávit veškerý volný čas. Víme jak na to? Co dělat? Zahrát si deskovku? Přečíst knížku, stavět společně LEGO? 

A tak posíláme: Povzbuzení, radost, tipy na společné aktivity doma v rodině, ať netrávíte veškerý čas jen on-line... 

Začínáme křížovkou se zvířecími otázkami: kdo ji první vyluští?

Pečící výzva pro kuchaře a hospodyňky: "Peču proti viru!"

Móda nošení roušek se nevyhla ani Polné - Rouškiáda - předvěď svůj nejoriginálnější model!

A dále sledujte postupně rozrůstající banku tipů na společné radostné tvoření... 

 

Naši partneři