Novinky

07.10.2018 Drakiáda v náhradním termínu

Pro nedostatak větru jsme nuceni přeložit drakiádu na náhradní termín 14.10.2018. Těšíme se na setkání příští neděli. SVČ TEMPO.

13.09.2018 PODĚKOVÁNÍ ZA TÁBORY

Tak jako každoročně, i letos děkujeme všem, kteří se zasloužili o bezvadný průběh všech táborů a to jak pobytových na Rohozné, tak příměstských v areálu SVČ TEMPA. Skupina dospěláků, která se v létě věnuje dětem, se stále rozrůstá – vždyť letos na Rohozné proběhlo pět táborových běhů a přibyly příměstské tábory, bylo jich celkem sedm, z toho jeden dokonce ve Věžnicích. K našemu poděkování letos přidáváme i blahopřání a to našim nejstarším kuchařkám ze 4. běhu. Rovnou sedmdesátku tam oslavily Marie Coufalová a Marie Šorfová. Tahle sehraná dvojka dokáže každoročně uvařit pro 80 strávníků! Je vidět, že věk nezná hranice a nejdůležitější je chuť do práce a veselá mysl. Naše poděkování patří rovněž velké řadě sponzorů, mezi něž patří třeba Seneco, Sítotisk Sedmík, lékárna p. Hladíka a další, kteří přispívají na vylepšení úrovně našich táborů. Všem vám, výše zmiňovaným ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásný, pohodový zbytek roku a těšíme se na další spolupráci.

10.01.2018 Těšíme se na OSLAVU!

DDM Polná v letošním roce oslaví 60té narozeniny. Je to důvod k pořádné oslavě, možná už taky čas na rekapitulaci, rozjímání, zklidnění a důstojný "odchod" do zaslouženého důchodu. Ale než se tak stane, tak to ještě naplno rozjedéééém...

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Články z akcí

Naše orientální tanečnice si přivezly zlato a stříbro!

27.05.2018 Z víkendové výpravy do Olomouce a Uherského Ostrohu si naše tanečnice dovezly 4 medaile.

Myslivecká stezka zaplnila Březinu bezmála 300 návštěvníky!

26.05.2018 Krásné, slunečné počasí přilákalo na Mysliveckou stezku pořádanou místním mysliveckým sdružením, domem dětí a spřátelenými spolky téměř 250 účastníků. Když přičteme pořadatele, hostila Březina v sobotu 26.5. skoro 300 lidí!

Naše mažoretky opět nezklamaly!

21.04.2018 V sobotu 21.4. se naše starší mažoretky zúčastnily své první letošní soutěže.

Domečkovská Akademie v Polné se vydařila!

20.04.2018 Jak se stalo tradicí, i letos uspořádali zaměstnanci DDM a vedoucí dětských zájmových útvarů v Polné slavnostní přehlídku činnosti – Akademii kroužků.

Přijďte na Akademii!

20.04.2018 Nejenže získáte hezké zážitky, ale také body do Velké pátrací hry.

Naši partneři