Novinky

08.10.2021 Poslední noc v týpí

Šílenci z kroužku "Tvorba z přírody" se domluvili na letošním posledním indiánském přespání na dvoře Tempa.

08.10.2021 Shromáždění Spolku KUŠ

Tento pátek máme od 17h první klidnou podzimní schůzku našich táborových dobrovolníků. Co asi na Vás zase vymyslíme?

01.10.2021 Zahajovací porada s externisty

Všechny naše milé vedoucí kroužků ZVEME na setkání před zahájením pravidelné činnosti. Děti, plány, deníky... v kuchyňce Tempa od 17h. Děkujeme že přijďete...

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Důležité informace k pobytovým táborům 2021

20.06.2021 Vážení rodiče, milí táborníci,
 
je nám líto, že jsme schopni Vám poskytnout tyto informace až teprve teď. Situace kolem pravidel na letní tábory se mění ze dne na den (v tomto týdnu už třikrát). Proto informace, které Vám zasíláme, platí v tuto chvíli (v pondělí 21.6. by je měla schvalovat vláda) a v případě, že dojde k nějaké zásadní změně, Vás budeme ještě informovat.
 
Před nástupem na letní tábor musí děti splnit jednu z podmínek OTN (očkování-test-nemoc):

  • 22 dnů po první dávce očkování (certifikát stažený z portálu ocko.uzis.cz)
  • PCR test starý max. 7 dní
  • Potvrzení o prodělané nemoci, platí max. 180 dnů
  • Antigenní test starý max. 3 dny (přetestování 7. den tábora)
  • Samotest provedený na místě (přetestování 7. den tábora)
 
Všechny tyto možnosti budeme akceptovat. Ideální by samozřejmě byl PCR test, který nezakládá žádnou další povinnost v průběhu tábora. Bohužel kapacita odběrových míst je omezená a ne všichni budou chtít PCR test podstoupit. Jak PCR, tak antigenní test musí být z odběrového místa.
Pokud budete chtít využít možnosti samotestu:
Dostavte se prosím na odjezdové místo s dostatečným předstihem (cca půl hodiny před plánovaným odjezdem). Test si vezměte s sebou a musí to být jeden ze schválených testů MZ.

Přetestování 7 den tábora:
Přetestovat se musí všechny děti, které budou mít Ag test nebo samotest. Na toto přetestování máme nasmlouvanou firmu, která má mobilní testovací tým a provede testy na táboře na zdravotní pojišťovnu. Používají mělký test – odběr z krajní části nosu (forma, jakou se testovaly děti ve školách). Provádí ho vyškolený zdravotnický pracovník a mají zkušenosti s prováděním testů i u malých dětí.
Souhlas s tímto přetestováním budete potvrzovat svým podpisem na listu účastníka tábora, kde budete vybírat z možností splnění výše uvedených podmínek OTM a dále souhlas případně nesouhlas s otestováním mobilním testovacím týmem.
V případě, že nebudete souhlasit s přetestováním touto formou, musíte si dítě vyzvednout, zajistit přetestování a dovést zpět na tábor.

Na webových stránkách v sekci Dokumenty k táborům nebo u příslušného tábora najdete ke stažení dokumentaci potřebnou k nástupu na tábor.


 

Naši partneři