Novinky

05.09.2020 Vzdělávání pro vedoucí

Již třetí víkend nás školí lektorky z Prázdninové školy Lipnice. Tentokrát na téma: "Tvorba kurzu a dramaturgie v zážitkové pedagogice" 5. a 6.9.2020

04.09.2020 Bouráme tábor

Až naprší, tak snad potom i uschne... sundat stanové celty a tahat podsady pojeď, kdo můžeš!

01.09.2020 PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KROUŽKŮ

On-line přihlašování startujeme od 2.9. ve 14h! Vyberte si svůj vysněný kroužek a v pravém dolním rohu příslušné stránky klikejte na odkaz CHCI SE PŘIHLÁSIT... to se tam právě objeví až v ten čas "Č"

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Sedm portálů

Ocitli jsme se v nelehké době. Každou chvíli se mění situace a naše jediná možná záchrana je najít alespoň jeden ze sedmi divů moderní technologie – portál do nové dimenze.

Ale není to jednoduché!
Stavitel portálů v okolí Polné jejich konstrukční místa nikomu neprozradil a náhle zmizel. V jeho pozůstalosti jsme našli pár nesrozumitelných textů. V současné době jsou klíčové stránky dlouho utajovaných spisů na analýze v expertním středisku standfordské univerzity. Jakmile budou rozluštěny, výsledky zkoumání zveřejníme. V sobotu 20. 2. 2021 v 16:00 sledujte naše stránky a FCB. Za soumraku budeme potřebovat silné jedince schopné pohotové akce!

Spěchejte, protože každý portál je schopen se otevřít jen prvnímu objeviteli, ten však svým přáním může zachránit i ostatní obyvatele. Jako důkaz úspěšné mise, zachyťte moment prostupu portálem na fotografii, kterou nám z nové dimenze doručíte. Další průzkumníci v pořadí zanechte prosím alespoň stručnou zprávu o Vašem dosažení portálového místa, potvrzenou svým podpisem.

Pozn. nejedná se o vtip ani snadnou zábavu, žádné ceny nebo odměny, tady jde o život: získání zkušeností a záchranu obyvatel Polné!

V náročném terénu budou potřeba pořádné boty. Pro případný návrat po setmění se bude hodit baterka.

16:00

Stanfordské vědecké pracoviště nám předalo tyto tajné materiály pro jistotu mírně kódované... musíme se šifrou prokousat sami! Pamatujte, že portál se otevírá jen prvnímu, ale další mohou zanechat na místě podpis, jako důkaz nálezu místa! P.S.: Nápověda zoufalcům se ZDE objeví v 17:00

17:00 nápověda:

Kód 107211
Název Sedm portálů
Termín konání 20.02.2021 16:00 - 21.02.2021 22:00
Místo konání okolí Polné
Hlavní vedoucí Petra Krátká

Naši partneři