Novinky

05.09.2020 Vzdělávání pro vedoucí

Již třetí víkend nás školí lektorky z Prázdninové školy Lipnice. Tentokrát na téma: "Tvorba kurzu a dramaturgie v zážitkové pedagogice" 5. a 6.9.2020

04.09.2020 Bouráme tábor

Až naprší, tak snad potom i uschne... sundat stanové celty a tahat podsady pojeď, kdo můžeš!

01.09.2020 PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KROUŽKŮ

On-line přihlašování startujeme od 2.9. ve 14h! Vyberte si svůj vysněný kroužek a v pravém dolním rohu příslušné stránky klikejte na odkaz CHCI SE PŘIHLÁSIT... to se tam právě objeví až v ten čas "Č"

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Můžeme otevřít! Chcete?

06.05.2020

Nebojíte se naskočit zpátky do Tempa? Dejte prosím obratem vědět vyplněním dotazníku ZDE, zda budete od 13. 5. 2020 znovu do TEMPA chodit. Pokud se sejde alespoň 6 dětí, kroužek otevřeme.

Bohužel se znovuotevření naší činnosti ještě neobejde bez drobných omezení (z nařízení MŠMT). My se ale nebojíme, koronavirus širokodaleko nikde není... V jednoduchém přehledu vybíráme, jak by to mohlo probíhat:

1) Před nástupem do kroužku musí mít dítě od zákonných zástupců podepsané čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (máte v mailu, stáhněte ze stránek, vytiskněte nebo vyzvedněte u vchodu do TEMPA) - rodiče svým podpisem potvrzují také seznámení s rizikovými faktory

2) Před vstupem do TEMPA si umýt nebo desinfikovat ruce - desfinfekce je k dispozici na nádvoří před vchodem a na recepci TEMPA.

3) Na kroužek musíte přijít v roušce (a mít i sáček na její uložení), pohyb po chodbách a společných prostorách...

4) Při samotné činnosti roušky mít nemusíme, pokud se nedostáváme do přímého kontaktu a dodržujeme přiměřené rozestupy 2m od sebe... většina aktivit bude probíhat za pěkného počasí venku, do vnitřních prostor si prosím přineste kromě přezuvek igelitku na obuv (nesmíme otevřít šatny a děti si vezmou boty s sebou do učebny)

5) Abychom Vám s dětmi pomohli, pravděpodobně nadstandartně prodloužíme činnost v kroužcích až do 19. 6. 2020

Vaši vedoucí z TEMPA se na Vás těší!
Detailní informace pro přihlášené najdete v mailu...

Naši partneři