Novinky

17.02.2020 Výcvik kurzem i zážirkem

Nově se naši zaměstnanci i dobrovolníci ze Spolku KUŠ školí v metodě zážitkové pedagogiky. Celé jaro se 5 víkendových kurzů setkáváme a vštěpujeme nové poznatky pod vedením lektorky Michaely Ševčíkové a Petry Drahanské z Prázdninové školy Lipnice. Je to tedy nášup! Díky MŠMT a spojeným silám z projektu "Zvyšování neformálního vzdělávání na Vysočině", který je spolufinancován Evropskou unií.

23.09.2019 Schůzka pro všechny vedoucí kroužků

Pozor! změna termínu!!! pondělí 23. v září od 17h - poslední okamžik před zahájením činnosti střediska v novém školním roce přijďte všichni externí spolupracovníci a naši milí dobrovolníci! Bez Vás by to nešlo! Novinky, aktuality, změny? Velké školení BOZP... Co plánujeme, co pro Vás chystáme? Jak to bude letos? Zahajovací schůzka... a hurá kroužky můžou začít!

20.09.2019 členská schůze Spolku KUŠ

Zveme všechny zájemce o rozvoj volnočasových a vzdělávacích aktivit na Rohozné k společnému hodnocení letních táborů. Pustíme si fotky a sdílíme inspirativní programové nápady. Např. Pecha kucha - každý běh 20 snímků a 20s na jeden. Plán akcí na školní rok 2019/20 a možná i další výhledová náplň budoucího centra "Na Kuši" … od 18h přijď, každý kdož máš k činnosti spolku co říct!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

PT-I. Maracaibo-námořnické dobrodružství

Upozorňujeme na změnu termínu tábora oproti informacím v Polenském zpravodaji.
Chcete zažít dobrodružství, naučit se námořnickým dovednostem, které byly v dávných dobách objevitelských námořních plaveb, nezbytnou součástí pro život a vyrazit na plavbu plnou zážitků? Společně si užijeme spoustu zajímavých plaveb, na které budeme vyrážet z hlavního přístavu Maracaibo. Naučíme se nové dovednosti, které budeme potřebovat při zvládání nástrah při našich společných plavbách. Rád zažíváš nová dobrodružství a učíš se novým věcem? Přijď si s námi užít týden plný zážitků.

Kód 196203
Název PT-I. Maracaibo-námořnické dobrodružství
Termín konání 06.07.2020 08:00 - 10.07.2020 16:00
Místo konání SVČ TEMPO
Hlavní vedoucí Veronika Klimešová
Věková skupina 7-15 let
Sraz účastníků každý den v 8:00 v SVČ TEMPO
Vybavení na akci dle propozic
V ceně zahrnuto strava 3x denně, pitný režim, program
Jiná ujednání členové kroužků SVČ TEMPO 1300,- Kč
Cena 1400,- Kč
Volná místa OBSAZENO!
Dokumenty ke stažení

Bezinfekčnost - PT-I. Maracaibo – námořnické dobrodružství

Přihláška formulář MPSV PT_I. Maracaibo - námořnické dobrodružství

Naši partneři