Novinky

15.03.2019 Sraz spolku KUŠ

V pátek od 17.30h se chystá v kuchyňce TEMPA setkání všech Rohozňáckých aktivistů. Máme do diskuze nové 3 návrhy rekonstrukce naší táborové základny a budeme rozhodovat kudy dál. Pokud Vás Rohozná zajímá, jste zvání, přijďte, i když nejste členy Spolku KUŠ!

07.10.2018 Drakiáda v náhradním termínu

Pro nedostatak větru jsme nuceni přeložit drakiádu na náhradní termín 14.10.2018. Těšíme se na setkání příští neděli. SVČ TEMPO.

13.09.2018 PODĚKOVÁNÍ ZA TÁBORY

Tak jako každoročně, i letos děkujeme všem, kteří se zasloužili o bezvadný průběh všech táborů a to jak pobytových na Rohozné, tak příměstských v areálu SVČ TEMPA. Skupina dospěláků, která se v létě věnuje dětem, se stále rozrůstá – vždyť letos na Rohozné proběhlo pět táborových běhů a přibyly příměstské tábory, bylo jich celkem sedm, z toho jeden dokonce ve Věžnicích. K našemu poděkování letos přidáváme i blahopřání a to našim nejstarším kuchařkám ze 4. běhu. Rovnou sedmdesátku tam oslavily Marie Coufalová a Marie Šorfová. Tahle sehraná dvojka dokáže každoročně uvařit pro 80 strávníků! Je vidět, že věk nezná hranice a nejdůležitější je chuť do práce a veselá mysl. Naše poděkování patří rovněž velké řadě sponzorů, mezi něž patří třeba Seneco, Sítotisk Sedmík, lékárna p. Hladíka a další, kteří přispívají na vylepšení úrovně našich táborů. Všem vám, výše zmiňovaným ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásný, pohodový zbytek roku a těšíme se na další spolupráci.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Polná v Brně aneb Brněnské putování

- prohlédneme si zajímavá místa Brna
- navštívíme blízkou přírodu v Moravském krasu
- výlet do ZOO a plavba parníkem na brněnské přehradě
- Lamacentrum
- Vida - centrum vědy

SVČ Lužánky - pracoviště Lány a SVČ TEMPO Polná pořádají výměnné letní tábory pro děti z Brna a Polné. Akce mají svým trváním rozsah příměstského tábora, ale děti budou mít možnost poznat jiný kraj, podívat se na nová místa a získat nové zážitky. Budeme podnikat výlety, hrát hry a užívat si všechny ostatní táborové radovánky. V případě příznivého počasí bude možnost koupání i táboráku. Program bude přizpůsoben počasí.

Kód 186106
Název Polná v Brně aneb Brněnské putování
Termín konání 15.07.2019 08:00 - 19.07.2019 17:00
Místo konání uvedeno v propozicích, na plakátech
Hlavní vedoucí Dana Kuníková
Věková skupina 9-15 let
Vybavení na akci dle propozic
V ceně zahrnuto ubytování, strava 5x denně, program
Cena 2200,- Kč
Volná místa OBSAZENO!

Naši partneři