Novinky

13.09.2018 PODĚKOVÁNÍ ZA TÁBORY

Tak jako každoročně, i letos děkujeme všem, kteří se zasloužili o bezvadný průběh všech táborů a to jak pobytových na Rohozné, tak příměstských v areálu SVČ TEMPA. Skupina dospěláků, která se v létě věnuje dětem, se stále rozrůstá – vždyť letos na Rohozné proběhlo pět táborových běhů a přibyly příměstské tábory, bylo jich celkem sedm, z toho jeden dokonce ve Věžnicích. K našemu poděkování letos přidáváme i blahopřání a to našim nejstarším kuchařkám ze 4. běhu. Rovnou sedmdesátku tam oslavily Marie Coufalová a Marie Šorfová. Tahle sehraná dvojka dokáže každoročně uvařit pro 80 strávníků! Je vidět, že věk nezná hranice a nejdůležitější je chuť do práce a veselá mysl. Naše poděkování patří rovněž velké řadě sponzorů, mezi něž patří třeba Seneco, Sítotisk Sedmík, lékárna p. Hladíka a další, kteří přispívají na vylepšení úrovně našich táborů. Všem vám, výše zmiňovaným ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásný, pohodový zbytek roku a těšíme se na další spolupráci.

10.01.2018 Těšíme se na OSLAVU!

DDM Polná v letošním roce oslaví 60té narozeniny. Je to důvod k pořádné oslavě, možná už taky čas na rekapitulaci, rozjímání, zklidnění a důstojný "odchod" do zaslouženého důchodu. Ale než se tak stane, tak to ještě naplno rozjedéééém...

01.01.2018 Nový tábor?

Do nového roku plánujeme konečně ZIMNÍ táboření. Bude to zkouška o přežití pololetních prázdnin v teepee. Bez pořádného spacáku a termo prádla ani pomyšlení!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Ubytovna

UBYTOVÁNÍ

Ubytování se nachází v areálu TEMPA - střediska volného času Polná blízko centra města. Autobusové nádraží je cca 5 minut chůze. V areálu je možné parkování. V těsné blízkosti je Pizzerie u Hilsnera.

 

Vhodné pro:

  • kolektivy dětí, mládeže a dospělých (maximální kapacita 22 osob)
  • základní i střední školy
  • školní výlety, pobytové akce, školy a školky v přírodě
  • firemní akce (společenské, sportovní, školení, semináře, konference...

 

K dispozici:

  • 2 osmilůžkové, 1 šestilůžkový pokoj
  • TV, lednice, WIFI
  • WC na chodbě
  • sprchy (zpoplatněno 5,- Kč/min)
  • možnost pronájmu kuchyňky

 

 

CENÍK UBYTOVÁNÍ

 

Platnost od 2.1.2015

 

období květen - září říjen - duben
délka pobytu 1 noc 2 a více nocí 1 noc 2 a více nocí
dospělí 150,- Kč 120,- Kč 180,- Kč 150,- Kč
děti do 15 let 70,- Kč 60,- Kč 90,- Kč 80,- Kč
děti do 3 let celoročně zdarma, bez nároku na lůžko

 

ceny jsou uváděny za osobu/noc

Naši partneři