Novinky

15.02.2019 Sraz spolku KUŠ

V pátek od 17.30h se chystá v kuchyňce TEMPA setkání všech Rohozňáckých aktivistů. Máme do diskuze nové 3 návrhy rekonstrukce naší táborové základny a budeme se bavit o tom, co přinášejí. Pokud Vás Rohozná zajímá, jste zvání, přijďte, i když nejste členy Spolku KUŠ!

07.10.2018 Drakiáda v náhradním termínu

Pro nedostatak větru jsme nuceni přeložit drakiádu na náhradní termín 14.10.2018. Těšíme se na setkání příští neděli. SVČ TEMPO.

13.09.2018 PODĚKOVÁNÍ ZA TÁBORY

Tak jako každoročně, i letos děkujeme všem, kteří se zasloužili o bezvadný průběh všech táborů a to jak pobytových na Rohozné, tak příměstských v areálu SVČ TEMPA. Skupina dospěláků, která se v létě věnuje dětem, se stále rozrůstá – vždyť letos na Rohozné proběhlo pět táborových běhů a přibyly příměstské tábory, bylo jich celkem sedm, z toho jeden dokonce ve Věžnicích. K našemu poděkování letos přidáváme i blahopřání a to našim nejstarším kuchařkám ze 4. běhu. Rovnou sedmdesátku tam oslavily Marie Coufalová a Marie Šorfová. Tahle sehraná dvojka dokáže každoročně uvařit pro 80 strávníků! Je vidět, že věk nezná hranice a nejdůležitější je chuť do práce a veselá mysl. Naše poděkování patří rovněž velké řadě sponzorů, mezi něž patří třeba Seneco, Sítotisk Sedmík, lékárna p. Hladíka a další, kteří přispívají na vylepšení úrovně našich táborů. Všem vám, výše zmiňovaným ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásný, pohodový zbytek roku a těšíme se na další spolupráci.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Podzimák DO HLOUBKY Chaloupky

Tradiční podzimák, tentokrát na základně centra ekologické výchovy v Chaloupkách.

O tábor přes říjnové podzimní prázdniny je takový zájem, že už se na Rohoznou prostě nevejdeme a protože také chceme zažít zas něco nového, jdeme prozkoumávat nové obzory: Umíme ještě vnímat přírodu jako zdroj veškerého našeho blahobytu? Jsme vděční za její dary? Odkud pocházíme, kde jsou naše kořeny a co přinášíme? Společné hledání cest neprobádaným terénem, pro nás ne tolik známou krajinou. Hry, na ohni pečení, klábosení. Písničky, hosté, rukodělné vyrábění. Umění a krajina. Zvukový deník! Jedeme pro inspiraci, porozumění i vzájemnou podporu. Kdo je Josef Hoffmann a Koloman Moser? Brtnička jako tradiční trempské údolí? Všecko zahaleno podzimní mlhou, ranní jinovatkou, šípky - jsme Vysočinou.

Kód 186401
Název Podzimák DO HLOUBKY Chaloupky
Termín konání 26.10.2018 17:15 - 30.10.2018 15:15
Místo konání uvedeno v propozicích, na plakátech
Hlavní vedoucí Matěj Kolář
Věková skupina 6-99 let
Sraz účastníků 17:15 hlavní vlakové nádraží Jihlava
Vybavení na akci spacák, dobré boty a všecko do batohu na záda!
V ceně zahrnuto ubytování, strava, pojištění, program
Jiná ujednání návrat v úterý na autobusáku 15.15h
Cena 1700,- Kč

Naši partneři