Novinky

15.03.2019 Sraz spolku KUŠ

V pátek od 17.30h se chystá v kuchyňce TEMPA setkání všech Rohozňáckých aktivistů. Máme do diskuze nové 3 návrhy rekonstrukce naší táborové základny a budeme rozhodovat kudy dál. Pokud Vás Rohozná zajímá, jste zvání, přijďte, i když nejste členy Spolku KUŠ!

07.10.2018 Drakiáda v náhradním termínu

Pro nedostatak větru jsme nuceni přeložit drakiádu na náhradní termín 14.10.2018. Těšíme se na setkání příští neděli. SVČ TEMPO.

13.09.2018 PODĚKOVÁNÍ ZA TÁBORY

Tak jako každoročně, i letos děkujeme všem, kteří se zasloužili o bezvadný průběh všech táborů a to jak pobytových na Rohozné, tak příměstských v areálu SVČ TEMPA. Skupina dospěláků, která se v létě věnuje dětem, se stále rozrůstá – vždyť letos na Rohozné proběhlo pět táborových běhů a přibyly příměstské tábory, bylo jich celkem sedm, z toho jeden dokonce ve Věžnicích. K našemu poděkování letos přidáváme i blahopřání a to našim nejstarším kuchařkám ze 4. běhu. Rovnou sedmdesátku tam oslavily Marie Coufalová a Marie Šorfová. Tahle sehraná dvojka dokáže každoročně uvařit pro 80 strávníků! Je vidět, že věk nezná hranice a nejdůležitější je chuť do práce a veselá mysl. Naše poděkování patří rovněž velké řadě sponzorů, mezi něž patří třeba Seneco, Sítotisk Sedmík, lékárna p. Hladíka a další, kteří přispívají na vylepšení úrovně našich táborů. Všem vám, výše zmiňovaným ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásný, pohodový zbytek roku a těšíme se na další spolupráci.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

AKCE PRVNÍ ROK V TEMPU

Všichni účastníci kroužků( s vyjímkou níže vyjmenovaných) mohou při splnění jednoduché podmínky získat tričko s originálním potiskem a novým logem SVČ TEMPO.
Podmínkou pro získání tohoto jedinečného trička je úhrada všech kroužkovných do 15.10.2018. Platba musí být v tento datum připsána na náš účet a uhrazeny musí být všechny předpisy vystavené k přihláškám do kroužků na daného účastníka.
Akce se nevztahuje na kroužky pro dospělé (Aikido-dospělí, Badminton-dospělí, Angličtina pro mírně pokročilé I, II, Němčina pro mírně pokročilé, Jóga I, II, III) a všechny kroužky Kopané (mladší přípravka, starší přípravka, mladší žáci a starší žáci).

Ti kteří mají zájem o získání tohoto trička, uveďte do poznámky na přihlášce velikost trička, kterou budete chtít nechat vyrobit.

Trička se budou zadávat do výroby až po konečném uzavření a vyhodnocení akce. Rozdávat všem, kteří výše uvedenou podmínku splní je budeme v průběhu listopadu.

Kód 180104
Název AKCE PRVNÍ ROK V TEMPU
Termín konání 02.09.2018 00:00 - 14.10.2018 12:00
Místo konání SVČ TEMPO
Hlavní vedoucí Tomáš Klíma
Věková skupina 1-18 let
Jiná ujednání možnost získat jedinečné tričko

Naši partneři