Novinky

07.10.2018 Drakiáda v náhradním termínu

Pro nedostatak větru jsme nuceni přeložit drakiádu na náhradní termín 14.10.2018. Těšíme se na setkání příští neděli. SVČ TEMPO.

13.09.2018 PODĚKOVÁNÍ ZA TÁBORY

Tak jako každoročně, i letos děkujeme všem, kteří se zasloužili o bezvadný průběh všech táborů a to jak pobytových na Rohozné, tak příměstských v areálu SVČ TEMPA. Skupina dospěláků, která se v létě věnuje dětem, se stále rozrůstá – vždyť letos na Rohozné proběhlo pět táborových běhů a přibyly příměstské tábory, bylo jich celkem sedm, z toho jeden dokonce ve Věžnicích. K našemu poděkování letos přidáváme i blahopřání a to našim nejstarším kuchařkám ze 4. běhu. Rovnou sedmdesátku tam oslavily Marie Coufalová a Marie Šorfová. Tahle sehraná dvojka dokáže každoročně uvařit pro 80 strávníků! Je vidět, že věk nezná hranice a nejdůležitější je chuť do práce a veselá mysl. Naše poděkování patří rovněž velké řadě sponzorů, mezi něž patří třeba Seneco, Sítotisk Sedmík, lékárna p. Hladíka a další, kteří přispívají na vylepšení úrovně našich táborů. Všem vám, výše zmiňovaným ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásný, pohodový zbytek roku a těšíme se na další spolupráci.

10.01.2018 Těšíme se na OSLAVU!

DDM Polná v letošním roce oslaví 60té narozeniny. Je to důvod k pořádné oslavě, možná už taky čas na rekapitulaci, rozjímání, zklidnění a důstojný "odchod" do zaslouženého důchodu. Ale než se tak stane, tak to ještě naplno rozjedéééém...

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Velká pátrací hra

VELKÁ PÁTRACÍ HRA k 60 výročí založení DDM Polná.

Startujeme od začátku února a bude stát opravdu za to - vyhrát můžete třeba tablet, skládací koloběžku nebo členství v zájmovém kroužku zdarma a určitě se najdou i další pěkné ceny.

Každý hráč se musí nejprve zaregistrovat do hry a vyzvednou na recepci DDM tzv. HERNÍ PLÁN. Registrovat se můžete od 1. 2. 2018 on-line na webových stránkách DDM. Od 5. 2. 2018 také na recepci v DDM a od tohoto dne bude možné si zde vyzvedávat herní plán.

V plánu je vyznačeno 30 úkolů - každý za tři body. Získá-li hráč alespoň 60 bodů, bude zařazen do slosování o ceny. Každý splněný úkol bude následně potvrzen speciální samolepkou, kterou lze získat po splnění úkolu na recepci DDM nebo v místě plnění úkolu. Samolepky budou lepeny rovnou do herního plánu (více uvidíte v plánku).

Slavnostní vylosování výherců proběhne na oslavách narozenin DDM při akci města Sváteční odpoledne na rynku 10. 6. 2018 v odpoledních hodinách.

Bližší informace najdete v popisu úkolů u akce nebo vám je rádi poskytnou zaměstnanci DDM.

Kód 177504
Název Velká pátrací hra
Termín konání 01.02.2018 08:00 - 06.06.2018 16:00
Místo konání okolí Polné
Hlavní vedoucí Tomáš Klíma
Věková skupina 3-18 let
Sraz účastníků od 1.2.2018 - 6.6.2018
Vybavení na akci chuť hrát a plnit úkoly
V ceně zahrnuto získej 60 bodů a zařaď se do slosování
Jiná ujednání losování vítězů 10.6.2018 v 16:00
Dokumenty ke stažení

Pravidla Velká pátrací hra

Naši partneři