Novinky

09.11.2018 Sraz spolku KUŠ

V pátek od 18h se chystá v kuchyňce TEMPA setkání všech Rohozňáckých aktivistů. Máte-li nápady a chuť jak akce na Rohozné vylepšit, přijďte diskutovat možnosti rozšíření činnosti.

07.10.2018 Drakiáda v náhradním termínu

Pro nedostatak větru jsme nuceni přeložit drakiádu na náhradní termín 14.10.2018. Těšíme se na setkání příští neděli. SVČ TEMPO.

13.09.2018 PODĚKOVÁNÍ ZA TÁBORY

Tak jako každoročně, i letos děkujeme všem, kteří se zasloužili o bezvadný průběh všech táborů a to jak pobytových na Rohozné, tak příměstských v areálu SVČ TEMPA. Skupina dospěláků, která se v létě věnuje dětem, se stále rozrůstá – vždyť letos na Rohozné proběhlo pět táborových běhů a přibyly příměstské tábory, bylo jich celkem sedm, z toho jeden dokonce ve Věžnicích. K našemu poděkování letos přidáváme i blahopřání a to našim nejstarším kuchařkám ze 4. běhu. Rovnou sedmdesátku tam oslavily Marie Coufalová a Marie Šorfová. Tahle sehraná dvojka dokáže každoročně uvařit pro 80 strávníků! Je vidět, že věk nezná hranice a nejdůležitější je chuť do práce a veselá mysl. Naše poděkování patří rovněž velké řadě sponzorů, mezi něž patří třeba Seneco, Sítotisk Sedmík, lékárna p. Hladíka a další, kteří přispívají na vylepšení úrovně našich táborů. Všem vám, výše zmiňovaným ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásný, pohodový zbytek roku a těšíme se na další spolupráci.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

LT-IV. Ztracený poklad kapitána Rudooka

JE NÁM LÍTO, ALE KAPACITA TOHOTO TÁBORA UŽ JE NAPLNĚNA!

Před téměř třemi stovkami let brázdil Karibské moře proslulý kapitán pirátské flotily zvaný Rudook. Neohroženě drancoval a kradl, co se mu zlíbilo. Jediné z čeho měl opravdu strach, byla Smrt. Kartářka v Portoriku mu poradila, aby své naloupené bohatství přestal rozhazovat, ušetřil ho a podplatil s ním Smrt. Než však stihl opět nashromáždit dostatečné bohatství, byl už velmi starý a když se se Smrtí setkal, ta se mu jen vysmála a řekla, že uvěřil podvodné kartářce, a že ona se koupit prostě nedá.
A tak se kapitán Rudook propadl do toho nejhlubšího podsvětí a zůstalo po něm šest dospělých dětí a obrovský poklad neznámo kde. Rudookovi potomci byli vždy vedeni k dravosti a lehké bezohlednosti. Na stará kolena si však Rudook začal uvědomovat, že pokud by na něj Smrt přeci jen dosáhla, mohli by se jeho děti prát o jeho poklad a třeba se i navzájem zamordovat. Proto se rozhodl, že každému z nich sdělí část informací k nalezení pokladu a tím si zajistí, že se budou vzájemně potřebovat a budou nuceni spolupracovat. Nebo si to alespoň myslel...

Kód 176104
Název LT-IV. Ztracený poklad kapitána Rudooka
Termín konání 31.07.2018 10:00 - 09.08.2018 12:30
Místo konání táborová základna Rohozná
Hlavní vedoucí Petr Opršal
Věková skupina 7-15 let
Sraz účastníků 9:45 na autobusovém nádraží v Polné
Vybavení na akci dle propozic
V ceně zahrnuto ubytování, strava 5x denně, program
Jiná ujednání členové kroužků DDM a Spolku KUŠ 3100,-
Cena 3250,- Kč
Dokumenty ke stažení

List účastníka tábora IV. běh - Ztracený poklad kapitána Rudooka

Potvrzení od lékaře

Co s sebou na tábor 2018

Naši partneři