Novinky

15.03.2019 Sraz spolku KUŠ

V pátek od 17.30h se chystá v kuchyňce TEMPA setkání všech Rohozňáckých aktivistů. Máme do diskuze nové 3 návrhy rekonstrukce naší táborové základny a budeme rozhodovat kudy dál. Pokud Vás Rohozná zajímá, jste zvání, přijďte, i když nejste členy Spolku KUŠ!

07.10.2018 Drakiáda v náhradním termínu

Pro nedostatak větru jsme nuceni přeložit drakiádu na náhradní termín 14.10.2018. Těšíme se na setkání příští neděli. SVČ TEMPO.

13.09.2018 PODĚKOVÁNÍ ZA TÁBORY

Tak jako každoročně, i letos děkujeme všem, kteří se zasloužili o bezvadný průběh všech táborů a to jak pobytových na Rohozné, tak příměstských v areálu SVČ TEMPA. Skupina dospěláků, která se v létě věnuje dětem, se stále rozrůstá – vždyť letos na Rohozné proběhlo pět táborových běhů a přibyly příměstské tábory, bylo jich celkem sedm, z toho jeden dokonce ve Věžnicích. K našemu poděkování letos přidáváme i blahopřání a to našim nejstarším kuchařkám ze 4. běhu. Rovnou sedmdesátku tam oslavily Marie Coufalová a Marie Šorfová. Tahle sehraná dvojka dokáže každoročně uvařit pro 80 strávníků! Je vidět, že věk nezná hranice a nejdůležitější je chuť do práce a veselá mysl. Naše poděkování patří rovněž velké řadě sponzorů, mezi něž patří třeba Seneco, Sítotisk Sedmík, lékárna p. Hladíka a další, kteří přispívají na vylepšení úrovně našich táborů. Všem vám, výše zmiňovaným ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásný, pohodový zbytek roku a těšíme se na další spolupráci.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Maškarní karneval na sněhu

Celou očekávanou akci překládáme na neurčitý víkend v únoru, kdy se snad dočkáme lepších sněhových podmínek, teď už to zase roztálo!

KARNEVAL NA SNĚHU

Spoustu zábavy a legrace si můžete užít při zimních radovánkách a různých závodech.

Vše se odehraje pod areálem U Březiny a na Bradských lukách (u Anežčina mostu, směr Věžnička)
Masky vítány.

Kód 177503
Název Maškarní karneval na sněhu
Termín konání 27.01.2018 10:00 - 12:00
Místo konání uvedeno v propozicích, na plakátech
Hlavní vedoucí Dana Kuníková
Věková skupina 3-99 let
Sraz účastníků v 10:00 u Anežčina mostu pod Březinou
Vybavení na akci teplé oblečení, masku, něco na sjíždění kopce
V ceně zahrnuto vstupné dobrovolné
Jiná ujednání doporučená sjíždědla: lyže, boby, lopaty

Naši partneři