Novinky

09.11.2018 Sraz spolku KUŠ

V pátek od 18h se chystá v kuchyňce TEMPA setkání všech Rohozňáckých aktivistů. Máte-li nápady a chuť jak akce na Rohozné vylepšit, přijďte diskutovat možnosti rozšíření činnosti.

07.10.2018 Drakiáda v náhradním termínu

Pro nedostatak větru jsme nuceni přeložit drakiádu na náhradní termín 14.10.2018. Těšíme se na setkání příští neděli. SVČ TEMPO.

13.09.2018 PODĚKOVÁNÍ ZA TÁBORY

Tak jako každoročně, i letos děkujeme všem, kteří se zasloužili o bezvadný průběh všech táborů a to jak pobytových na Rohozné, tak příměstských v areálu SVČ TEMPA. Skupina dospěláků, která se v létě věnuje dětem, se stále rozrůstá – vždyť letos na Rohozné proběhlo pět táborových běhů a přibyly příměstské tábory, bylo jich celkem sedm, z toho jeden dokonce ve Věžnicích. K našemu poděkování letos přidáváme i blahopřání a to našim nejstarším kuchařkám ze 4. běhu. Rovnou sedmdesátku tam oslavily Marie Coufalová a Marie Šorfová. Tahle sehraná dvojka dokáže každoročně uvařit pro 80 strávníků! Je vidět, že věk nezná hranice a nejdůležitější je chuť do práce a veselá mysl. Naše poděkování patří rovněž velké řadě sponzorů, mezi něž patří třeba Seneco, Sítotisk Sedmík, lékárna p. Hladíka a další, kteří přispívají na vylepšení úrovně našich táborů. Všem vám, výše zmiňovaným ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásný, pohodový zbytek roku a těšíme se na další spolupráci.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Výstava NERVOUS TREES v Praze

Návštěva pražského Rudolfina - přední české galerie současného umění, kde právě vrcholí výstava Krištofa Kintery NERVOUS TREES. Bezpochyby událost desetiletí, kterou není radno vynechat! Náhrada za prosincová setkání kroužku Fotokouzlení (čtvrtky v DDM zase až od 3.1.2018)

http://www.galerierudolfinum.cz/cs/vystavy/prave-probiha/kristof-kintera-nervous-trees/

https://www.youtube.com/watch?v=g2OEnfZwc0o

Kód 171507
Název Výstava NERVOUS TREES v Praze
Termín konání 16.11.2017 08:00 - 20:00
Místo konání uvedeno v propozicích, na plakátech
Hlavní vedoucí Matěj Kolář
Věková skupina 8-99 let
Sraz účastníků 7:50h (8:00h) busem do Jihlavy
Vybavení na akci svačina, pití, peníze na oběd
V ceně zahrnuto doprava bus, metro, galerie
Jiná ujednání návrat do Polné busem 18:44h
Cena 450,- Kč

Naši partneři