Novinky

17.02.2020 Výcvik kurzem i zážirkem

Nově se naši zaměstnanci i dobrovolníci ze Spolku KUŠ školí v metodě zážitkové pedagogiky. Celé jaro se 5 víkendových kurzů setkáváme a vštěpujeme nové poznatky pod vedením lektorky Michaely Ševčíkové a Petry Drahanské z Prázdninové školy Lipnice. Je to tedy nášup! Díky MŠMT a spojeným silám z projektu "Zvyšování neformálního vzdělávání na Vysočině", který je spolufinancován Evropskou unií.

23.09.2019 Schůzka pro všechny vedoucí kroužků

Pozor! změna termínu!!! pondělí 23. v září od 17h - poslední okamžik před zahájením činnosti střediska v novém školním roce přijďte všichni externí spolupracovníci a naši milí dobrovolníci! Bez Vás by to nešlo! Novinky, aktuality, změny? Velké školení BOZP... Co plánujeme, co pro Vás chystáme? Jak to bude letos? Zahajovací schůzka... a hurá kroužky můžou začít!

20.09.2019 členská schůze Spolku KUŠ

Zveme všechny zájemce o rozvoj volnočasových a vzdělávacích aktivit na Rohozné k společnému hodnocení letních táborů. Pustíme si fotky a sdílíme inspirativní programové nápady. Např. Pecha kucha - každý běh 20 snímků a 20s na jeden. Plán akcí na školní rok 2019/20 a možná i další výhledová náplň budoucího centra "Na Kuši" … od 18h přijď, každý kdož máš k činnosti spolku co říct!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Uzavření TEMPA

Uzavření SVČ TEMPO

Vážení a milí rodiče, účastníci našich aktivit,

na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR a po dohodě se zřizovatelem je v TEMPU - středisku volného času pozastavena do odvolání pravidelná zájmová činnost (kroužky, kurzy a veškeré další aktivity, které s činností střediska souvisí).

Budeme postupně situaci monitorovat, a pokud nastane nějaká pozitivní změna, budeme vás okamžitě informovat. Sledujte web, facebook a maily.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Tomáš Klíma
ředitel SVČ TEMPO

Kód 190104
Název Uzavření TEMPA
Místo konání SVČ TEMPO
Hlavní vedoucí Tomáš Klíma

Naši partneři