Novinky

17.02.2020 Výcvik kurzem i zážirkem

Nově se naši zaměstnanci i dobrovolníci ze Spolku KUŠ školí v metodě zážitkové pedagogiky. Celé jaro se 5 víkendových kurzů setkáváme a vštěpujeme nové poznatky pod vedením lektorky Michaely Ševčíkové a Petry Drahanské z Prázdninové školy Lipnice. Je to tedy nášup! Díky MŠMT a spojeným silám z projektu "Zvyšování neformálního vzdělávání na Vysočině", který je spolufinancován Evropskou unií.

23.09.2019 Schůzka pro všechny vedoucí kroužků

Pozor! změna termínu!!! pondělí 23. v září od 17h - poslední okamžik před zahájením činnosti střediska v novém školním roce přijďte všichni externí spolupracovníci a naši milí dobrovolníci! Bez Vás by to nešlo! Novinky, aktuality, změny? Velké školení BOZP... Co plánujeme, co pro Vás chystáme? Jak to bude letos? Zahajovací schůzka... a hurá kroužky můžou začít!

20.09.2019 členská schůze Spolku KUŠ

Zveme všechny zájemce o rozvoj volnočasových a vzdělávacích aktivit na Rohozné k společnému hodnocení letních táborů. Pustíme si fotky a sdílíme inspirativní programové nápady. Např. Pecha kucha - každý běh 20 snímků a 20s na jeden. Plán akcí na školní rok 2019/20 a možná i další výhledová náplň budoucího centra "Na Kuši" … od 18h přijď, každý kdož máš k činnosti spolku co říct!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

LT-II+. Tuaregové, pouštní piráti

Letos poprvé a možná naposled (kůrovec) nabízíme možnost zažít skutečnou tábornickou romantiku. Woodcrafterské umění tábořit o přežití a po indiánsku - čistě v teepee. Voda ze studánky, společné vaření na ohni, výlety za koupáním, hvězné nebe uprostřed lesů Čeřínku. Nevede tam silnice - věci co mám s sebou unesu v batohu na zádech! Rohozná za bukem

Kód 196103
Název LT-II+. Tuaregové, pouštní piráti
Termín konání 10.07.2020 10:00 - 19.07.2020 12:30
Místo konání uvedeno v propozicích, na plakátech
Hlavní vedoucí Matěj Kolář
Věková skupina 7-15 let
Sraz účastníků 10:00 vlak nádr. Jihlava - město / návrat cca.13h
Vybavení na akci dle propozic, táboření v Tee pee
V ceně zahrnuto jídlo společně vařené na ohni, pojištění, program
Jiná ujednání členové kroužků TEMPO a Spolku KUŠ 3250,-Kč
Cena 3500,- Kč
Dokumenty ke stažení

Bezinfekčnost - LT II.běh+ TEE PEE tábor: TUAREGOVÉ

Potvrzení od lékaře

INFO Rohozná 2020 - Co s sebou?

Naši partneři