Novinky

17.02.2020 Výcvik kurzem i zážirkem

Nově se naši zaměstnanci i dobrovolníci ze Spolku KUŠ školí v metodě zážitkové pedagogiky. Celé jaro se 5 víkendových kurzů setkáváme a vštěpujeme nové poznatky pod vedením lektorky Michaely Ševčíkové a Petry Drahanské z Prázdninové školy Lipnice. Je to tedy nášup! Díky MŠMT a spojeným silám z projektu "Zvyšování neformálního vzdělávání na Vysočině", který je spolufinancován Evropskou unií.

23.09.2019 Schůzka pro všechny vedoucí kroužků

Pozor! změna termínu!!! pondělí 23. v září od 17h - poslední okamžik před zahájením činnosti střediska v novém školním roce přijďte všichni externí spolupracovníci a naši milí dobrovolníci! Bez Vás by to nešlo! Novinky, aktuality, změny? Velké školení BOZP... Co plánujeme, co pro Vás chystáme? Jak to bude letos? Zahajovací schůzka... a hurá kroužky můžou začít!

20.09.2019 členská schůze Spolku KUŠ

Zveme všechny zájemce o rozvoj volnočasových a vzdělávacích aktivit na Rohozné k společnému hodnocení letních táborů. Pustíme si fotky a sdílíme inspirativní programové nápady. Např. Pecha kucha - každý běh 20 snímků a 20s na jeden. Plán akcí na školní rok 2019/20 a možná i další výhledová náplň budoucího centra "Na Kuši" … od 18h přijď, každý kdož máš k činnosti spolku co říct!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

LT-II. Jules Verne: Cesta do středu Země

Islandský alchymista Arne Saknussen po sobě zanechal zašifrovaný dopis s popisem svého sestupu do středu Země. Když se k této zcela neuvěřitelné zprávě ze šestnáctého století dostane profesor Lidenbrock, rozhodne se zorganizovat expedici, která se pokusí cestu zopakovat. Cesta do středu Země je dobrodružný román francouzského spisovatele Julese Verna z cyklu Podivuhodná putování.

Kód 196102
Název LT-II. Jules Verne: Cesta do středu Země
Termín konání 08.07.2020 08:45 - 21.07.2020 11:45
Místo konání táborová základna Rohozná
Hlavní vedoucí Milan Tvrdík
Věková skupina 7-15 let
Sraz účastníků 8:45 Polná - u kina / 9:15 vlak nádr. Jihlava - město / návrat cca.13h
Vybavení na akci spacák, dle propozic
V ceně zahrnuto ubytování, strava 5x denně, program
Jiná ujednání členové kroužků TEMPO a Spolku KUŠ 4550,
Cena 4900,- Kč
Dokumenty ke stažení

Bezinfekčnost - LT II.běh Rohozná: JULES VERNE - CESTA DO STŘEDU ZEMĚ

Potvrzení od lékaře

INFO Rohozná 2020 - Co s sebou?

Naši partneři