Novinky

17.02.2020 Výcvik kurzem i zážirkem

Nově se naši zaměstnanci i dobrovolníci ze Spolku KUŠ školí v metodě zážitkové pedagogiky. Celé jaro se 5 víkendových kurzů setkáváme a vštěpujeme nové poznatky pod vedením lektorky Michaely Ševčíkové a Petry Drahanské z Prázdninové školy Lipnice. Je to tedy nášup! Díky MŠMT a spojeným silám z projektu "Zvyšování neformálního vzdělávání na Vysočině", který je spolufinancován Evropskou unií.

23.09.2019 Schůzka pro všechny vedoucí kroužků

Pozor! změna termínu!!! pondělí 23. v září od 17h - poslední okamžik před zahájením činnosti střediska v novém školním roce přijďte všichni externí spolupracovníci a naši milí dobrovolníci! Bez Vás by to nešlo! Novinky, aktuality, změny? Velké školení BOZP... Co plánujeme, co pro Vás chystáme? Jak to bude letos? Zahajovací schůzka... a hurá kroužky můžou začít!

20.09.2019 členská schůze Spolku KUŠ

Zveme všechny zájemce o rozvoj volnočasových a vzdělávacích aktivit na Rohozné k společnému hodnocení letních táborů. Pustíme si fotky a sdílíme inspirativní programové nápady. Např. Pecha kucha - každý běh 20 snímků a 20s na jeden. Plán akcí na školní rok 2019/20 a možná i další výhledová náplň budoucího centra "Na Kuši" … od 18h přijď, každý kdož máš k činnosti spolku co říct!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

LT - Polná v Brně aneb Brněnské putování

- prohlédneme si zajímavá místa Brna
- navštívíme blízkou přírodu v Moravském krasu
- výlet do ZOO a plavba parníkem na brněnské přehradě
- Lamacentrum
- Vida - centrum vědy

SVČ Lužánky - pracoviště Lány a SVČ TEMPO Polná pořádají výměnné letní tábory pro děti z Brna a Polné. Akce mají svým trváním rozsah příměstského tábora, ale děti budou mít možnost poznat jiný kraj, podívat se na nová místa a získat nové zážitky. Budeme podnikat výlety, hrát hry a užívat si všechny ostatní táborové radovánky. V případě příznivého počasí bude možnost koupání i táboráku. Program bude přizpůsoben počasí.

Kód 186106
Název LT - Polná v Brně aneb Brněnské putování
Termín konání 15.07.2019 08:00 - 19.07.2019 17:00
Místo konání uvedeno v propozicích, na plakátech
Hlavní vedoucí Dana Kuníková
Věková skupina 9-15 let
Vybavení na akci dle propozic
V ceně zahrnuto ubytování, strava 5x denně, program
Cena 2200,- Kč
Dokumenty ke stažení

Potvrzení od lékaře

Naši partneři