Novinky

15.03.2019 Sraz spolku KUŠ

V pátek od 17.30h se chystá v kuchyňce TEMPA setkání všech Rohozňáckých aktivistů. Máme do diskuze nové 3 návrhy rekonstrukce naší táborové základny a budeme rozhodovat kudy dál. Pokud Vás Rohozná zajímá, jste zvání, přijďte, i když nejste členy Spolku KUŠ!

07.10.2018 Drakiáda v náhradním termínu

Pro nedostatak větru jsme nuceni přeložit drakiádu na náhradní termín 14.10.2018. Těšíme se na setkání příští neděli. SVČ TEMPO.

13.09.2018 PODĚKOVÁNÍ ZA TÁBORY

Tak jako každoročně, i letos děkujeme všem, kteří se zasloužili o bezvadný průběh všech táborů a to jak pobytových na Rohozné, tak příměstských v areálu SVČ TEMPA. Skupina dospěláků, která se v létě věnuje dětem, se stále rozrůstá – vždyť letos na Rohozné proběhlo pět táborových běhů a přibyly příměstské tábory, bylo jich celkem sedm, z toho jeden dokonce ve Věžnicích. K našemu poděkování letos přidáváme i blahopřání a to našim nejstarším kuchařkám ze 4. běhu. Rovnou sedmdesátku tam oslavily Marie Coufalová a Marie Šorfová. Tahle sehraná dvojka dokáže každoročně uvařit pro 80 strávníků! Je vidět, že věk nezná hranice a nejdůležitější je chuť do práce a veselá mysl. Naše poděkování patří rovněž velké řadě sponzorů, mezi něž patří třeba Seneco, Sítotisk Sedmík, lékárna p. Hladíka a další, kteří přispívají na vylepšení úrovně našich táborů. Všem vám, výše zmiňovaným ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásný, pohodový zbytek roku a těšíme se na další spolupráci.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Maškarní karneval SE NEKONÁ...

Z DŮVODU NEDOSTATKU SNĚHU SE NEKONÁ!

Po tom, co jsme zkontrolovali terén, letos už to zas nevyjde! Na svahu je nebezpečně málo sněhu...

Vezměte boby, sáňky, lyže a další přibližovadla vhodná na sněhovou klouzačku a přijďte za námi. V sobotu 19.1. v 10:00 začínáme u Březiny / bývalé hodinářské učiliště /. Čekají vás soutěže, závody, koulovačky, oheň ve sněhu a špekáčky, horký čaj a nějaké ty dobroty… Co potřebujete: karnevalovou masku, která vám nebude překážet při sněhových radovánkách, teplé oblečení pod ni a také dobré boty a rukavice. O to ostatní se postaráme my z TEMPA. Těšíme se na vás :-)
Nesejdeme se jedině pokud sleze sníh…

Kód 187205
Název Maškarní karneval SE NEKONÁ...
Místo konání uvedeno v propozicích, na plakátech
Hlavní vedoucí Dana Kuníková
Věková skupina 0-99 let
Sraz účastníků pod areálem U Březiny
Vybavení na akci lyže, boby, lopaty
V ceně zahrnuto vstupné dobrovolné
Jiná ujednání v cíli: klobásky, sladkosti a čaj

Naši partneři