Novinky

09.11.2018 Sraz spolku KUŠ

V pátek od 18h se chystá v kuchyňce TEMPA setkání všech Rohozňáckých aktivistů. Máte-li nápady a chuť jak akce na Rohozné vylepšit, přijďte diskutovat možnosti rozšíření činnosti.

07.10.2018 Drakiáda v náhradním termínu

Pro nedostatak větru jsme nuceni přeložit drakiádu na náhradní termín 14.10.2018. Těšíme se na setkání příští neděli. SVČ TEMPO.

13.09.2018 PODĚKOVÁNÍ ZA TÁBORY

Tak jako každoročně, i letos děkujeme všem, kteří se zasloužili o bezvadný průběh všech táborů a to jak pobytových na Rohozné, tak příměstských v areálu SVČ TEMPA. Skupina dospěláků, která se v létě věnuje dětem, se stále rozrůstá – vždyť letos na Rohozné proběhlo pět táborových běhů a přibyly příměstské tábory, bylo jich celkem sedm, z toho jeden dokonce ve Věžnicích. K našemu poděkování letos přidáváme i blahopřání a to našim nejstarším kuchařkám ze 4. běhu. Rovnou sedmdesátku tam oslavily Marie Coufalová a Marie Šorfová. Tahle sehraná dvojka dokáže každoročně uvařit pro 80 strávníků! Je vidět, že věk nezná hranice a nejdůležitější je chuť do práce a veselá mysl. Naše poděkování patří rovněž velké řadě sponzorů, mezi něž patří třeba Seneco, Sítotisk Sedmík, lékárna p. Hladíka a další, kteří přispívají na vylepšení úrovně našich táborů. Všem vám, výše zmiňovaným ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásný, pohodový zbytek roku a těšíme se na další spolupráci.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Klub instruktorů - woodcraft experience

Kušáci - táborníci - budoucí vedoucí. Lesní moudra, kurz praktických tábornických dovedností. Jak vyrobit zážitek? Postavit pro kamarády hru? Naplánovat dílnu? Uvařit v terénu luxusní jídlo? Co je to site specific event? Společné výpravy na hranice možností a dramaturgie výjmečných událostí v krajině.

Kód 171806
Název Klub instruktorů - woodcraft experience
Místo konání SVČ TEMPO
Hlavní vedoucí Matěj Kolář
Věková skupina 12-18 let
Vybavení na kroužek oblečení do přírody
V ceně zahrnuto lektorné, pojištění, materiál
Jiná ujednání výprava nebo pobytovka max 1x za měsíc
Cena 1. pololetí 280,- Kč
Cena 2. pololetí 280,- Kč
Cena rok 500,- Kč
Datum zahájení 06.10.2017
Datum ukončení 01.06.2018
Dny konání PÁ 16:30-18:00
Volná místa 1.pololetí volno
Volná místa 2.pololetí volno

Naši partneři