Novinky

17.02.2020 Výcvik kurzem i zážirkem

Nově se naši zaměstnanci i dobrovolníci ze Spolku KUŠ školí v metodě zážitkové pedagogiky. Celé jaro se 5 víkendových kurzů setkáváme a vštěpujeme nové poznatky pod vedením lektorky Michaely Ševčíkové a Petry Drahanské z Prázdninové školy Lipnice. Je to tedy nášup! Díky MŠMT a spojeným silám z projektu "Zvyšování neformálního vzdělávání na Vysočině", který je spolufinancován Evropskou unií.

23.09.2019 Schůzka pro všechny vedoucí kroužků

Pozor! změna termínu!!! pondělí 23. v září od 17h - poslední okamžik před zahájením činnosti střediska v novém školním roce přijďte všichni externí spolupracovníci a naši milí dobrovolníci! Bez Vás by to nešlo! Novinky, aktuality, změny? Velké školení BOZP... Co plánujeme, co pro Vás chystáme? Jak to bude letos? Zahajovací schůzka... a hurá kroužky můžou začít!

20.09.2019 členská schůze Spolku KUŠ

Zveme všechny zájemce o rozvoj volnočasových a vzdělávacích aktivit na Rohozné k společnému hodnocení letních táborů. Pustíme si fotky a sdílíme inspirativní programové nápady. Např. Pecha kucha - každý běh 20 snímků a 20s na jeden. Plán akcí na školní rok 2019/20 a možná i další výhledová náplň budoucího centra "Na Kuši" … od 18h přijď, každý kdož máš k činnosti spolku co říct!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Můžeme otevřít! Chcete?

06.05.2020

Nebojíte se naskočit zpátky do Tempa? Dejte prosím obratem vědět vyplněním dotazníku ZDE, zda budete od 13. 5. 2020 znovu do TEMPA chodit. Pokud se sejde alespoň 6 dětí, kroužek otevřeme.

Bohužel se znovuotevření naší činnosti ještě neobejde bez drobných omezení (z nařízení MŠMT). My se ale nebojíme, koronavirus širokodaleko nikde není... V jednoduchém přehledu vybíráme, jak by to mohlo probíhat:

1) Před nástupem do kroužku musí mít dítě od zákonných zástupců podepsané čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (máte v mailu, stáhněte ze stránek, vytiskněte nebo vyzvedněte u vchodu do TEMPA) - rodiče svým podpisem potvrzují také seznámení s rizikovými faktory

2) Před vstupem do TEMPA si umýt nebo desinfikovat ruce - desfinfekce je k dispozici na nádvoří před vchodem a na recepci TEMPA.

3) Na kroužek musíte přijít v roušce (a mít i sáček na její uložení), pohyb po chodbách a společných prostorách...

4) Při samotné činnosti roušky mít nemusíme, pokud se nedostáváme do přímého kontaktu a dodržujeme přiměřené rozestupy 2m od sebe... většina aktivit bude probíhat za pěkného počasí venku, do vnitřních prostor si prosím přineste kromě přezuvek igelitku na obuv (nesmíme otevřít šatny a děti si vezmou boty s sebou do učebny)

5) Abychom Vám s dětmi pomohli, pravděpodobně nadstandartně prodloužíme činnost v kroužcích až do 19. 6. 2020

Vaši vedoucí z TEMPA se na Vás těší!
Detailní informace pro přihlášené najdete v mailu...

Naši partneři