Novinky

17.02.2020 Výcvik kurzem i zážirkem

Nově se naši zaměstnanci i dobrovolníci ze Spolku KUŠ školí v metodě zážitkové pedagogiky. Celé jaro se 5 víkendových kurzů setkáváme a vštěpujeme nové poznatky pod vedením lektorky Michaely Ševčíkové a Petry Drahanské z Prázdninové školy Lipnice. Je to tedy nášup! Díky MŠMT a spojeným silám z projektu "Zvyšování neformálního vzdělávání na Vysočině", který je spolufinancován Evropskou unií.

23.09.2019 Schůzka pro všechny vedoucí kroužků

Pozor! změna termínu!!! pondělí 23. v září od 17h - poslední okamžik před zahájením činnosti střediska v novém školním roce přijďte všichni externí spolupracovníci a naši milí dobrovolníci! Bez Vás by to nešlo! Novinky, aktuality, změny? Velké školení BOZP... Co plánujeme, co pro Vás chystáme? Jak to bude letos? Zahajovací schůzka... a hurá kroužky můžou začít!

20.09.2019 členská schůze Spolku KUŠ

Zveme všechny zájemce o rozvoj volnočasových a vzdělávacích aktivit na Rohozné k společnému hodnocení letních táborů. Pustíme si fotky a sdílíme inspirativní programové nápady. Např. Pecha kucha - každý běh 20 snímků a 20s na jeden. Plán akcí na školní rok 2019/20 a možná i další výhledová náplň budoucího centra "Na Kuši" … od 18h přijď, každý kdož máš k činnosti spolku co říct!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Tábor bude! výzva

22.04.2020 Když jsme si spočítali, že to do velkých prázdnin je ještě víc jak dva měsíce (to už asi letní volno nebude tak vzácné), strašně se těšíme na tábory a věříme, že nám je nikdo nezakáže. Hlavně když ukážeme, že pravý táborník doma nezahálí, ale je veselý, zdravý, plný sil, pomáhá ...zkrátka je užitečný! Prostě na nic nečekáme a budeme o tábor bojovat svými činy! Spolek KUŠ vyhlašuje výzvu: "Co dělá táborník doma v čase koronaviru?" postujte fotky, texty, videa s ohledem na pravé tábornické hodnoty! 

pište do zprávy na naší fcb stránku, nebo hashtagujte: 
#tabornikprotiviru, #taborbude, #tempovcasekorona

Naši partneři