Novinky

17.02.2020 Výcvik kurzem i zážirkem

Nově se naši zaměstnanci i dobrovolníci ze Spolku KUŠ školí v metodě zážitkové pedagogiky. Celé jaro se 5 víkendových kurzů setkáváme a vštěpujeme nové poznatky pod vedením lektorky Michaely Ševčíkové a Petry Drahanské z Prázdninové školy Lipnice. Je to tedy nášup! Díky MŠMT a spojeným silám z projektu "Zvyšování neformálního vzdělávání na Vysočině", který je spolufinancován Evropskou unií.

23.09.2019 Schůzka pro všechny vedoucí kroužků

Pozor! změna termínu!!! pondělí 23. v září od 17h - poslední okamžik před zahájením činnosti střediska v novém školním roce přijďte všichni externí spolupracovníci a naši milí dobrovolníci! Bez Vás by to nešlo! Novinky, aktuality, změny? Velké školení BOZP... Co plánujeme, co pro Vás chystáme? Jak to bude letos? Zahajovací schůzka... a hurá kroužky můžou začít!

20.09.2019 členská schůze Spolku KUŠ

Zveme všechny zájemce o rozvoj volnočasových a vzdělávacích aktivit na Rohozné k společnému hodnocení letních táborů. Pustíme si fotky a sdílíme inspirativní programové nápady. Např. Pecha kucha - každý běh 20 snímků a 20s na jeden. Plán akcí na školní rok 2019/20 a možná i další výhledová náplň budoucího centra "Na Kuši" … od 18h přijď, každý kdož máš k činnosti spolku co říct!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

PĚKNĚ VYPEČENÁ VÝZVA #pecuprotiviru

25.03.2020

Jak se zpívá v pohádce Princové jsou na draka moudrý Svěrákův text: "Upeč třeba chleba, postav třeba zeď - žal se krásně vstřebá, začni s tím hned teď!"

Stavět zdi a péct přece doma můžeme... smíte samozřejmě péci cokoli: buchtu, pizzu, mazanec, koláče, muffiny, domácí müssli, bůček nebo cukroví, ale v naší kulinářské souteži půjde hlavně o to zkoušet to společně a s chutí sníst!

pravidlo první: VŠICHNI PĚKNĚ SPOLU!
pravidlo druhé: S RADOSTÍ A LÁSKOU
pravidlo třetí: PEČTE, FOŤTE A PIŠTĚ JAKÉ TO BYLO


a sdílejte to s námi na facebooku www.facebook.com/svcpolna/​

nebo jen na svém profilu a hashtagujte #pecuprotiviru nebo jeste #​tempovcasekorona a my to oceníme, vystavíme a hlavně budeme o sobě vědět a až bude po všem, někdy z kraje léta, tak si uděláme v Polné nějakou slezinu pekařů, budeme ochutnávat ty dobroty a mít se krásně. No prostě: peče celé Tempo!

Naši partneři