Novinky

05.09.2020 Vzdělávání pro vedoucí

Již třetí víkend nás školí lektorky z Prázdninové školy Lipnice. Tentokrát na téma: "Tvorba kurzu a dramaturgie v zážitkové pedagogice" 5. a 6.9.2020

04.09.2020 Bouráme tábor

Až naprší, tak snad potom i uschne... sundat stanové celty a tahat podsady pojeď, kdo můžeš!

01.09.2020 PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KROUŽKŮ

On-line přihlašování startujeme od 2.9. ve 14h! Vyberte si svůj vysněný kroužek a v pravém dolním rohu příslušné stránky klikejte na odkaz CHCI SE PŘIHLÁSIT... to se tam právě objeví až v ten čas "Č"

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

PĚKNĚ VYPEČENÁ VÝZVA #pecuprotiviru

25.03.2020

Jak se zpívá v pohádce Princové jsou na draka moudrý Svěrákův text: "Upeč třeba chleba, postav třeba zeď - žal se krásně vstřebá, začni s tím hned teď!"

Stavět zdi a péct přece doma můžeme... smíte samozřejmě péci cokoli: buchtu, pizzu, mazanec, koláče, muffiny, domácí müssli, bůček nebo cukroví, ale v naší kulinářské souteži půjde hlavně o to zkoušet to společně a s chutí sníst!

pravidlo první: VŠICHNI PĚKNĚ SPOLU!
pravidlo druhé: S RADOSTÍ A LÁSKOU
pravidlo třetí: PEČTE, FOŤTE A PIŠTĚ JAKÉ TO BYLO


a sdílejte to s námi na facebooku www.facebook.com/svcpolna/​

nebo jen na svém profilu a hashtagujte #pecuprotiviru nebo jeste #​tempovcasekorona a my to oceníme, vystavíme a hlavně budeme o sobě vědět a až bude po všem, někdy z kraje léta, tak si uděláme v Polné nějakou slezinu pekařů, budeme ochutnávat ty dobroty a mít se krásně. No prostě: peče celé Tempo!

Naši partneři