Novinky

17.02.2020 Výcvik kurzem i zážirkem

Nově se naši zaměstnanci i dobrovolníci ze Spolku KUŠ školí v metodě zážitkové pedagogiky. Celé jaro se 5 víkendových kurzů setkáváme a vštěpujeme nové poznatky pod vedením lektorky Michaely Ševčíkové a Petry Drahanské z Prázdninové školy Lipnice. Je to tedy nášup! Díky MŠMT a spojeným silám z projektu "Zvyšování neformálního vzdělávání na Vysočině", který je spolufinancován Evropskou unií.

23.09.2019 Schůzka pro všechny vedoucí kroužků

Pozor! změna termínu!!! pondělí 23. v září od 17h - poslední okamžik před zahájením činnosti střediska v novém školním roce přijďte všichni externí spolupracovníci a naši milí dobrovolníci! Bez Vás by to nešlo! Novinky, aktuality, změny? Velké školení BOZP... Co plánujeme, co pro Vás chystáme? Jak to bude letos? Zahajovací schůzka... a hurá kroužky můžou začít!

20.09.2019 členská schůze Spolku KUŠ

Zveme všechny zájemce o rozvoj volnočasových a vzdělávacích aktivit na Rohozné k společnému hodnocení letních táborů. Pustíme si fotky a sdílíme inspirativní programové nápady. Např. Pecha kucha - každý běh 20 snímků a 20s na jeden. Plán akcí na školní rok 2019/20 a možná i další výhledová náplň budoucího centra "Na Kuši" … od 18h přijď, každý kdož máš k činnosti spolku co říct!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Jaro v Tempu začíná

24.02.2020 Březen proběhne už tradičně ve znamení florbalu v podobě turnajů s názvem FLORBALOVÝ MIKROREGION. První zápasy budou rozehrány hned v neděli 1. 3., a to pro mládež ve věku od 15 do 21 let. /startovné je 490Kč pro tým /

Další turnaj proběhne v sobotu 21. 3. pro hráče nad 21 let / startovné je 700 Kč na tým/ a celou minisérii zakončí klání pro nejmladší účastníky 8-11leté v neděli 22. 3. /zde startovné činí 50 Kč na hráče /. Turnaje začínají vždy v 8.00 v tělocvičně Tempa. Občerstvení v příjemném prostředí nové kuchyňky je zajištěno.

Kromě sportu máme také nabídky i  z jiného soudku.
Pod záštitou Volnočasového klubu pro mládež Záchytka proběhnou dvě přednášky pro mládež a hlavně pro jejich rodiče.  První březnový týden 5. 3. se setkáme na besedě o Kyberkriminalitě a nástrahách sociálních sítí.

Druhá přednáška bude 26. 3. na téma Zvýšení právního vědomí a problematika návykových látek. Obě přednášky se uskuteční v učebně č. 14 v TEMPU.

Těsně před začátkem jarních prázdnin zde máme něco pro nejmenší: v sobotu 7. 3. vypukne KARNEVAL SE STONOŽKOU. Začínáme ve 14 hodin v tělocvičně Tempa. Čeká na vás bohatá tombola a spousta her.

O jarních prázdninách, v termínu 9. – 13. 3. pořádáme jarní příměstský tábor „ KAŽDÝ DEN JE TO JINAK II.“ Zde na děti čekají kromě her, také výlet na bazén nebo výpravy do přírody.

Během března a dubna bude, jako každý rok, probíhat kurz předtaneční výchovy pro žáky 9. tříd z Polné a okolí.

Srdečně vás zveme k nám do Tempa a přejeme krásné zážitky. Případné dotazy rádi zodpovíme na recepci nebo na telefonech 567 225 761, 567 225 765

Naši partneři