Novinky

17.02.2020 Výcvik kurzem i zážirkem

Nově se naši zaměstnanci i dobrovolníci ze Spolku KUŠ školí v metodě zážitkové pedagogiky. Celé jaro se 5 víkendových kurzů setkáváme a vštěpujeme nové poznatky pod vedením lektorky Michaely Ševčíkové a Petry Drahanské z Prázdninové školy Lipnice. Je to tedy nášup! Díky MŠMT a spojeným silám z projektu "Zvyšování neformálního vzdělávání na Vysočině", který je spolufinancován Evropskou unií.

23.09.2019 Schůzka pro všechny vedoucí kroužků

Pozor! změna termínu!!! pondělí 23. v září od 17h - poslední okamžik před zahájením činnosti střediska v novém školním roce přijďte všichni externí spolupracovníci a naši milí dobrovolníci! Bez Vás by to nešlo! Novinky, aktuality, změny? Velké školení BOZP... Co plánujeme, co pro Vás chystáme? Jak to bude letos? Zahajovací schůzka... a hurá kroužky můžou začít!

20.09.2019 členská schůze Spolku KUŠ

Zveme všechny zájemce o rozvoj volnočasových a vzdělávacích aktivit na Rohozné k společnému hodnocení letních táborů. Pustíme si fotky a sdílíme inspirativní programové nápady. Např. Pecha kucha - každý běh 20 snímků a 20s na jeden. Plán akcí na školní rok 2019/20 a možná i další výhledová náplň budoucího centra "Na Kuši" … od 18h přijď, každý kdož máš k činnosti spolku co říct!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

​Karneval na ledě

13.01.2020 Polenští radní nám připravili na náměstí podmínky přímo ideální. Na umělém kluzišti se v neděli 12.1. sešla pěkná armáda masek. Mezi oceněné patřily: Paví princezna Sofie, Růženka, kůň - jednorožec, hejkal, duo kostry, špinavá ježibaba s křivolakým zeleným nosem, andílci se zlatými vlasy, kočka s nejdelšími vousky, slaďoučký dortík a fenomenální bonbon Marschmallow! Chaos řídil generál Napoleon, při hrách mu asistoval zkušený mořský vlk a hipík. Voňavé palačinky pekl sám pan řídící jako mexičan a polenské náměstí na celé odpoledne ožilo zábavou, tancem a hrami - to vše na bruslích!

Naši partneři