Novinky

23.09.2019 Schůzka pro všechny vedoucí kroužků

Pozor! změna termínu!!! pondělí 23. v září od 17h - poslední okamžik před zahájením činnosti střediska v novém školním roce přijďte všichni externí spolupracovníci a naši milí dobrovolníci! Bez Vás by to nešlo! Novinky, aktuality, změny? Velké školení BOZP... Co plánujeme, co pro Vás chystáme? Jak to bude letos? Zahajovací schůzka... a hurá kroužky můžou začít!

20.09.2019 členská schůze Spolku KUŠ

Zveme všechny zájemce o rozvoj volnočasových a vzdělávacích aktivit na Rohozné k společnému hodnocení letních táborů. Pustíme si fotky a sdílíme inspirativní programové nápady. Např. Pecha kucha - každý běh 20 snímků a 20s na jeden. Plán akcí na školní rok 2019/20 a možná i další výhledová náplň budoucího centra "Na Kuši" … od 18h přijď, každý kdož máš k činnosti spolku co říct!

02.09.2019 Přihlašování do kroužků

Dnes otevíráme on-line přihlašování! Elektronicky od 2. 9. 2019 přes Klientské centrum SVČ TEMPO, osobně na recepci v TEMPU v týdnech 9. – 27. 9. 2019 v pracovní dny od 14:00 do 17:00 Výše úplaty za zájmové vzdělávání je uváděna na celý školní rok 2019/2020. Úplatu je možné uhradit v pololetních splátkách. Podrobnosti na www stránkách SVČ TEMPO. Zahájení činnosti kroužků v týdnu od 30. 9. 2019, přesný údaj je uvedený na přihlášce. Dřívější zahájení kroužků je uvedeno v nabídce. Zájmový útvar bude otevřen pouze při dostatečném počtu přihlášených.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Adventní neděle na Rohozné

01.12.2019

Zastoupeni byli vedoucí z II., III. a V. běhu, děti i senioři. "Takhle to nepeklo ještě nikdy!" hodnotili kvalitu rozpálené pece pamětníci. Pečení se konalo po osmé a už to umíme. Nejoriginálnější cukroví vyhrála rodina Krátkých s nadýchanými kynutými houskami... Na ohni jsme taky pekli buřtíky, vařili v kotlíku dětský punč, ohřívali dýňovou polévku a včerejší hustohustý svařák. Někdo vyrazil na větvičky na adventní věnec, malí klucí vytáhli jen tak mimochodem Excalibur z kamene (králem ale prý bude mamka Pája). Štědrovečerní večeři už 30. listopadu zažili nejotrlejší Rohozňáci po výlovu, vykuchání a smažení jediného kapra co se mrskal čerstvý ve vypuštěném Bahňáku!

K hlasování témat letního tábora II.běhu
1.kolo: nápady (včetně záškodnických)
Biowulf, Auta 3, Nekonečný příběh, Vietnam, Egypťan Sinuhet, J. Verne - Cesta do středu Země, Maor, Tuaregové, Mumínci, Rusko, Mach a Šebestová, Šerpové, Kačerov jak hurikán, Židové, Mezopotámie, Skotsko

2.kolo: v semifinále získaly největší počet hlasů tyto čtyři
Biowulf, Jules Verne, Tuaregové, Židové

3. kolo: ve finále 14:7 zvítězil...
Jules Verne nad tématem židovským...


Matěj Kolář
pedagog volného času

 

Naši partneři