Novinky

23.09.2019 Schůzka pro všechny vedoucí kroužků

Pozor! změna termínu!!! pondělí 23. v září od 17h - poslední okamžik před zahájením činnosti střediska v novém školním roce přijďte všichni externí spolupracovníci a naši milí dobrovolníci! Bez Vás by to nešlo! Novinky, aktuality, změny? Velké školení BOZP... Co plánujeme, co pro Vás chystáme? Jak to bude letos? Zahajovací schůzka... a hurá kroužky můžou začít!

20.09.2019 členská schůze Spolku KUŠ

Zveme všechny zájemce o rozvoj volnočasových a vzdělávacích aktivit na Rohozné k společnému hodnocení letních táborů. Pustíme si fotky a sdílíme inspirativní programové nápady. Např. Pecha kucha - každý běh 20 snímků a 20s na jeden. Plán akcí na školní rok 2019/20 a možná i další výhledová náplň budoucího centra "Na Kuši" … od 18h přijď, každý kdož máš k činnosti spolku co říct!

02.09.2019 Přihlašování do kroužků

Dnes otevíráme on-line přihlašování! Elektronicky od 2. 9. 2019 přes Klientské centrum SVČ TEMPO, osobně na recepci v TEMPU v týdnech 9. – 27. 9. 2019 v pracovní dny od 14:00 do 17:00 Výše úplaty za zájmové vzdělávání je uváděna na celý školní rok 2019/2020. Úplatu je možné uhradit v pololetních splátkách. Podrobnosti na www stránkách SVČ TEMPO. Zahájení činnosti kroužků v týdnu od 30. 9. 2019, přesný údaj je uvedený na přihlášce. Dřívější zahájení kroužků je uvedeno v nabídce. Zájmový útvar bude otevřen pouze při dostatečném počtu přihlášených.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

​VOLNÁ MÍSTA

23.09.2019 Multimediální tvorba – nepromarněte jedinečnou příležitost seznámit se s možnostmi práce v multimédiích…Tvorba z přírody – příroda je mocná čarodějka, proč si nezkusit něco vyrobit? Restart  ZA UMĚNÍM – možnosti umění jsou neomezené v čase, prostoru , věku..může být přitažlivé, fantaskní …zkus to, uvidíš …Mladí záchranáři – je něco důležitějšího, než umět správně poskytnout pomoc druhému člověku??? Clogging – americký step  - úžasné taneční kreace okořeněné zvukem okovaných bot… Keramika od 8 let – práce s hlínou je super relax a odpočinek, zajistí vám dárky na Vánoce J…… Divadelně dramatický kroužek – dobrá příležitost , jak se ukázat a pobavit…
Podívejte se na web Tempa a omrkněte , jestli některá z těchto aktivit nečeká právě na vás…
 
Vlasta Kruntorádová
Pedagog volného času

Naši partneři