Novinky

10.05.2019 Sraz spolku KUŠ

Chystá se opět setkání táborových dobrovolníků, tentokrát v jihlavské kavárně ART coffee. Na programu jednání má být od 17:30h: - maratonská příprava, přírodní zahrada info - oprášení cílů - nová smlouva s městem Polná? - promítání z Francie, dojmy z instruktoráku - různé všechny zve Matěj, toho času předseda

15.03.2019 Sraz spolku KUŠ

V pátek od 17.30h se chystá v kuchyňce TEMPA setkání všech Rohozňáckých aktivistů. Máme do diskuze nové 3 návrhy rekonstrukce naší táborové základny a budeme rozhodovat kudy dál. Pokud Vás Rohozná zajímá, jste zvání, přijďte, i když nejste členy Spolku KUŠ!

07.10.2018 Drakiáda v náhradním termínu

Pro nedostatak větru jsme nuceni přeložit drakiádu na náhradní termín 14.10.2018. Těšíme se na setkání příští neděli. SVČ TEMPO.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

AKADEMIE V TEMPU SE POVEDLA

26.04.2019

Celkem se tu předvedlo skoro 150 dětí z 21 zájmových útvarů. Mohli jste zde vidět jak taneční kroužky, tak sportovce z juda, aikida, hasiče či parkouristy.  Nevšední zážitky vám nabídly dívky z orientálních tanců nebo mažoretky, v tanečním rytmu se předvedly děti z we justu, aerobicu, moderních tanců a stepu. Poučit jsme se mohli od Mladých záchranářů, potěšit zase z malých tanečnic z Lidových tanečků nebo si zanotovat s dětmi z kytarového kroužku. Za těmito opravdu velmi hezkými vystoupeními je vidět velký kus práce vedoucích a za to jim náleží upřímné poděkování. Vždyť některé zájmové útvary nás navíc reprezentují v mnoha soutěžích a přehlídkách, účastní se kulturních vystoupeních  a to vyžaduje další čas, mnohdy celé víkendy.

 

Máme velkou radost, že můžeme spolupracovat s tak šikovnými dětmi a obětavými lidmi. Tak za rok zase naviděnou!

 

Naši partneři