Novinky

10.05.2019 Sraz spolku KUŠ

Chystá se opět setkání táborových dobrovolníků, tentokrát v jihlavské kavárně ART coffee. Na programu jednání má být od 17:30h: - maratonská příprava, přírodní zahrada info - oprášení cílů - nová smlouva s městem Polná? - promítání z Francie, dojmy z instruktoráku - různé všechny zve Matěj, toho času předseda

15.03.2019 Sraz spolku KUŠ

V pátek od 17.30h se chystá v kuchyňce TEMPA setkání všech Rohozňáckých aktivistů. Máme do diskuze nové 3 návrhy rekonstrukce naší táborové základny a budeme rozhodovat kudy dál. Pokud Vás Rohozná zajímá, jste zvání, přijďte, i když nejste členy Spolku KUŠ!

07.10.2018 Drakiáda v náhradním termínu

Pro nedostatak větru jsme nuceni přeložit drakiádu na náhradní termín 14.10.2018. Těšíme se na setkání příští neděli. SVČ TEMPO.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

POLENSKÉ MAŽORETKY HLÁSÍ DALŠÍ ÚSPĚCH

06.04.2019

Odborná porota zde celkem shlédla přes 150 vystoupení, rozdělených do výkonnostních kategorií A (pokročilí) a B (začátečníci). Naše kadetky si vybojovaly v kategorii BATON CADET STAGE – B  krásné 2. místo a získaly také cenu VIP poroty. Dívky si tímto nádherným umístěním vybojovaly možný postup do finále, které se uskuteční 27. 4. 2019 v Hranicích na Moravě. Přejeme našim mažoretkám celou řadu úspěchů a také neutuchající elán, se kterým se do toho pouští. Děkujeme všem příznivcům za podporu.

Za mažoretky SVČ TEMPO Polná
Markéta Chromková

Naši partneři