Novinky

01.07.2019 Tee pee na dvoře TEMPA

Díky projektu "Příměstské tábory v Polné a okolí" jedeme tento týden pro nové tee pee z dílny mistra Sapaziho, které může stát celé prázdniny na dvoře TEMPA. Tee pee bude zázemím pro příměstský tábor, ale kdokoli může nakouknout, jak bydleli prérijní indiáni...

10.05.2019 Sraz spolku KUŠ

Chystá se opět setkání táborových dobrovolníků, tentokrát v jihlavské kavárně ART coffee. Na programu jednání má být od 17:30h: - maratonská příprava, přírodní zahrada info - oprášení cílů - nová smlouva s městem Polná? - promítání z Francie, dojmy z instruktoráku - různé všechny zve Matěj, toho času předseda

15.03.2019 Sraz spolku KUŠ

V pátek od 17.30h se chystá v kuchyňce TEMPA setkání všech Rohozňáckých aktivistů. Máme do diskuze nové 3 návrhy rekonstrukce naší táborové základny a budeme rozhodovat kudy dál. Pokud Vás Rohozná zajímá, jste zvání, přijďte, i když nejste členy Spolku KUŠ!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Orientální tanečnice z Polné

23.03.2019

Yasmine, mladší tanečnice v sestavě: Nikola Havlíčková, Tina Rosická, Tereza Lorencová, Natálie Mašterová a Alexandra Ďuračová se umístily na 2. místě ve své věkové kategorii se sestavou v rytmu indického bollywoodu na krásnou, veselou hudbu.  
Latifky, starší tanečnice v sestavě: Adéla Machová, Klára Vomlelová, Anna Novotná, Jolana Dobrovolná, Terezie Baková a Marie Rychtecká se umístily na 1. místě ve své věkové kategorii se sestavou s hedvábnými vějíři, doplněnou svižným bubínkovým drumem. Sestavou, kostýmy a výrazem tanečnice natolik ohromily hodnotící porotu, že jim byl udělen titul absolutního vítěze celé soutěže.
Obě skupiny postupuji do FINÁLE Mia Festivalu konajícícho se v Praze v Palace Lucerně dne 26.5.2019.

Moc bychom chtěly poděkovat všem, kteří nás podporují a pomáhají nám. Tanečnicím za jejich snahu a vynaloženou energii při nácviku sestav. Moc Vám děkujeme.

Naši partneři