Novinky

15.03.2019 Sraz spolku KUŠ

V pátek od 17.30h se chystá v kuchyňce TEMPA setkání všech Rohozňáckých aktivistů. Máme do diskuze nové 3 návrhy rekonstrukce naší táborové základny a budeme rozhodovat kudy dál. Pokud Vás Rohozná zajímá, jste zvání, přijďte, i když nejste členy Spolku KUŠ!

07.10.2018 Drakiáda v náhradním termínu

Pro nedostatak větru jsme nuceni přeložit drakiádu na náhradní termín 14.10.2018. Těšíme se na setkání příští neděli. SVČ TEMPO.

13.09.2018 PODĚKOVÁNÍ ZA TÁBORY

Tak jako každoročně, i letos děkujeme všem, kteří se zasloužili o bezvadný průběh všech táborů a to jak pobytových na Rohozné, tak příměstských v areálu SVČ TEMPA. Skupina dospěláků, která se v létě věnuje dětem, se stále rozrůstá – vždyť letos na Rohozné proběhlo pět táborových běhů a přibyly příměstské tábory, bylo jich celkem sedm, z toho jeden dokonce ve Věžnicích. K našemu poděkování letos přidáváme i blahopřání a to našim nejstarším kuchařkám ze 4. běhu. Rovnou sedmdesátku tam oslavily Marie Coufalová a Marie Šorfová. Tahle sehraná dvojka dokáže každoročně uvařit pro 80 strávníků! Je vidět, že věk nezná hranice a nejdůležitější je chuť do práce a veselá mysl. Naše poděkování patří rovněž velké řadě sponzorů, mezi něž patří třeba Seneco, Sítotisk Sedmík, lékárna p. Hladíka a další, kteří přispívají na vylepšení úrovně našich táborů. Všem vám, výše zmiňovaným ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásný, pohodový zbytek roku a těšíme se na další spolupráci.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Orientální tanečnice z Polné

23.03.2019

Yasmine, mladší tanečnice v sestavě: Nikola Havlíčková, Tina Rosická, Tereza Lorencová, Natálie Mašterová a Alexandra Ďuračová se umístily na 2. místě ve své věkové kategorii se sestavou v rytmu indického bollywoodu na krásnou, veselou hudbu.  
Latifky, starší tanečnice v sestavě: Adéla Machová, Klára Vomlelová, Anna Novotná, Jolana Dobrovolná, Terezie Baková a Marie Rychtecká se umístily na 1. místě ve své věkové kategorii se sestavou s hedvábnými vějíři, doplněnou svižným bubínkovým drumem. Sestavou, kostýmy a výrazem tanečnice natolik ohromily hodnotící porotu, že jim byl udělen titul absolutního vítěze celé soutěže.
Obě skupiny postupuji do FINÁLE Mia Festivalu konajícícho se v Praze v Palace Lucerně dne 26.5.2019.

Moc bychom chtěly poděkovat všem, kteří nás podporují a pomáhají nám. Tanečnicím za jejich snahu a vynaloženou energii při nácviku sestav. Moc Vám děkujeme.

Naši partneři