Novinky

17.02.2020 Výcvik kurzem i zážirkem

Nově se naši zaměstnanci i dobrovolníci ze Spolku KUŠ školí v metodě zážitkové pedagogiky. Celé jaro se 5 víkendových kurzů setkáváme a vštěpujeme nové poznatky pod vedením lektorky Michaely Ševčíkové a Petry Drahanské z Prázdninové školy Lipnice. Je to tedy nášup! Díky MŠMT a spojeným silám z projektu "Zvyšování neformálního vzdělávání na Vysočině", který je spolufinancován Evropskou unií.

23.09.2019 Schůzka pro všechny vedoucí kroužků

Pozor! změna termínu!!! pondělí 23. v září od 17h - poslední okamžik před zahájením činnosti střediska v novém školním roce přijďte všichni externí spolupracovníci a naši milí dobrovolníci! Bez Vás by to nešlo! Novinky, aktuality, změny? Velké školení BOZP... Co plánujeme, co pro Vás chystáme? Jak to bude letos? Zahajovací schůzka... a hurá kroužky můžou začít!

20.09.2019 členská schůze Spolku KUŠ

Zveme všechny zájemce o rozvoj volnočasových a vzdělávacích aktivit na Rohozné k společnému hodnocení letních táborů. Pustíme si fotky a sdílíme inspirativní programové nápady. Např. Pecha kucha - každý běh 20 snímků a 20s na jeden. Plán akcí na školní rok 2019/20 a možná i další výhledová náplň budoucího centra "Na Kuši" … od 18h přijď, každý kdož máš k činnosti spolku co říct!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Orientální tanečnice z Polné

23.03.2019

Yasmine, mladší tanečnice v sestavě: Nikola Havlíčková, Tina Rosická, Tereza Lorencová, Natálie Mašterová a Alexandra Ďuračová se umístily na 2. místě ve své věkové kategorii se sestavou v rytmu indického bollywoodu na krásnou, veselou hudbu.  
Latifky, starší tanečnice v sestavě: Adéla Machová, Klára Vomlelová, Anna Novotná, Jolana Dobrovolná, Terezie Baková a Marie Rychtecká se umístily na 1. místě ve své věkové kategorii se sestavou s hedvábnými vějíři, doplněnou svižným bubínkovým drumem. Sestavou, kostýmy a výrazem tanečnice natolik ohromily hodnotící porotu, že jim byl udělen titul absolutního vítěze celé soutěže.
Obě skupiny postupuji do FINÁLE Mia Festivalu konajícícho se v Praze v Palace Lucerně dne 26.5.2019.

Moc bychom chtěly poděkovat všem, kteří nás podporují a pomáhají nám. Tanečnicím za jejich snahu a vynaloženou energii při nácviku sestav. Moc Vám děkujeme.

Naši partneři