Novinky

23.09.2019 Schůzka pro všechny vedoucí kroužků

Pozor! změna termínu!!! pondělí 23. v září od 17h - poslední okamžik před zahájením činnosti střediska v novém školním roce přijďte všichni externí spolupracovníci a naši milí dobrovolníci! Bez Vás by to nešlo! Novinky, aktuality, změny? Velké školení BOZP... Co plánujeme, co pro Vás chystáme? Jak to bude letos? Zahajovací schůzka... a hurá kroužky můžou začít!

20.09.2019 členská schůze Spolku KUŠ

Zveme všechny zájemce o rozvoj volnočasových a vzdělávacích aktivit na Rohozné k společnému hodnocení letních táborů. Pustíme si fotky a sdílíme inspirativní programové nápady. Např. Pecha kucha - každý běh 20 snímků a 20s na jeden. Plán akcí na školní rok 2019/20 a možná i další výhledová náplň budoucího centra "Na Kuši" … od 18h přijď, každý kdož máš k činnosti spolku co říct!

02.09.2019 Přihlašování do kroužků

Dnes otevíráme on-line přihlašování! Elektronicky od 2. 9. 2019 přes Klientské centrum SVČ TEMPO, osobně na recepci v TEMPU v týdnech 9. – 27. 9. 2019 v pracovní dny od 14:00 do 17:00 Výše úplaty za zájmové vzdělávání je uváděna na celý školní rok 2019/2020. Úplatu je možné uhradit v pololetních splátkách. Podrobnosti na www stránkách SVČ TEMPO. Zahájení činnosti kroužků v týdnu od 30. 9. 2019, přesný údaj je uvedený na přihlášce. Dřívější zahájení kroužků je uvedeno v nabídce. Zájmový útvar bude otevřen pouze při dostatečném počtu přihlášených.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Orientální tanečnice z Polné

23.03.2019

Yasmine, mladší tanečnice v sestavě: Nikola Havlíčková, Tina Rosická, Tereza Lorencová, Natálie Mašterová a Alexandra Ďuračová se umístily na 2. místě ve své věkové kategorii se sestavou v rytmu indického bollywoodu na krásnou, veselou hudbu.  
Latifky, starší tanečnice v sestavě: Adéla Machová, Klára Vomlelová, Anna Novotná, Jolana Dobrovolná, Terezie Baková a Marie Rychtecká se umístily na 1. místě ve své věkové kategorii se sestavou s hedvábnými vějíři, doplněnou svižným bubínkovým drumem. Sestavou, kostýmy a výrazem tanečnice natolik ohromily hodnotící porotu, že jim byl udělen titul absolutního vítěze celé soutěže.
Obě skupiny postupuji do FINÁLE Mia Festivalu konajícícho se v Praze v Palace Lucerně dne 26.5.2019.

Moc bychom chtěly poděkovat všem, kteří nás podporují a pomáhají nám. Tanečnicím za jejich snahu a vynaloženou energii při nácviku sestav. Moc Vám děkujeme.

Naši partneři