Novinky

15.03.2019 Sraz spolku KUŠ

V pátek od 17.30h se chystá v kuchyňce TEMPA setkání všech Rohozňáckých aktivistů. Máme do diskuze nové 3 návrhy rekonstrukce naší táborové základny a budeme rozhodovat kudy dál. Pokud Vás Rohozná zajímá, jste zvání, přijďte, i když nejste členy Spolku KUŠ!

07.10.2018 Drakiáda v náhradním termínu

Pro nedostatak větru jsme nuceni přeložit drakiádu na náhradní termín 14.10.2018. Těšíme se na setkání příští neděli. SVČ TEMPO.

13.09.2018 PODĚKOVÁNÍ ZA TÁBORY

Tak jako každoročně, i letos děkujeme všem, kteří se zasloužili o bezvadný průběh všech táborů a to jak pobytových na Rohozné, tak příměstských v areálu SVČ TEMPA. Skupina dospěláků, která se v létě věnuje dětem, se stále rozrůstá – vždyť letos na Rohozné proběhlo pět táborových běhů a přibyly příměstské tábory, bylo jich celkem sedm, z toho jeden dokonce ve Věžnicích. K našemu poděkování letos přidáváme i blahopřání a to našim nejstarším kuchařkám ze 4. běhu. Rovnou sedmdesátku tam oslavily Marie Coufalová a Marie Šorfová. Tahle sehraná dvojka dokáže každoročně uvařit pro 80 strávníků! Je vidět, že věk nezná hranice a nejdůležitější je chuť do práce a veselá mysl. Naše poděkování patří rovněž velké řadě sponzorů, mezi něž patří třeba Seneco, Sítotisk Sedmík, lékárna p. Hladíka a další, kteří přispívají na vylepšení úrovně našich táborů. Všem vám, výše zmiňovaným ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásný, pohodový zbytek roku a těšíme se na další spolupráci.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Nejúspěšnější oddíl judo Kraje Vysočina

01.01.2019

V celkovém hodnocení  obsadil Slavoj Polná oddíl judo  22.místo   ze 180 hodnocených klubů .

V  kategorii mladší žáci , judisté narození v roce 2005 a 2006   -  vynikající  -  5.místo ze 120 hodnocených oddílů JUDO v ČR.

Tuto svoji pozici  potvrdil i v kategorii mláďat - judisté narození  2007 -2011 ,

když na nejvyšší soutěži pro mláďata na turnaji ve Veselí na Moravě 01.12.2018   startovalo 9 polenských judistů.

Všichni si vybojovali místo na     stupních pro vítěze..

Bylo to 3 krát zlato,4krát stříbro a 2krát bronz.

Tento úspěch  je pro oddíl judo Slavoje Polná zavazující pro další činnost. Nezústal bez povšimnutí Českého svazu judo

Nejlepší mladí judisté Slavoje Polná: Zacha Viktor, Smejkal Štěpán a Jelínek Adam - byli nominováni do širšího výběru U 15 a již se zúčastnili kempu v Ostravě.

 

Karel Toufar, 21.12.2018 

Naši partneři