Novinky

10.05.2019 Sraz spolku KUŠ

Chystá se opět setkání táborových dobrovolníků, tentokrát v jihlavské kavárně ART coffee. Na programu jednání má být od 17:30h: - maratonská příprava, přírodní zahrada info - oprášení cílů - nová smlouva s městem Polná? - promítání z Francie, dojmy z instruktoráku - různé všechny zve Matěj, toho času předseda

15.03.2019 Sraz spolku KUŠ

V pátek od 17.30h se chystá v kuchyňce TEMPA setkání všech Rohozňáckých aktivistů. Máme do diskuze nové 3 návrhy rekonstrukce naší táborové základny a budeme rozhodovat kudy dál. Pokud Vás Rohozná zajímá, jste zvání, přijďte, i když nejste členy Spolku KUŠ!

07.10.2018 Drakiáda v náhradním termínu

Pro nedostatak větru jsme nuceni přeložit drakiádu na náhradní termín 14.10.2018. Těšíme se na setkání příští neděli. SVČ TEMPO.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Podzimák 2x úspěšně!

30.10.2018

Na Chaloupkách jsme pronikali DO HLOUBKY lesů, mlhy, temnoty, mafiánských úkladů, globální nespravedlnosti, mezinárodních pravidel golfu... "Cesta k sýru" nás zavedla na farmu do Zašovic, po večerech se hrály psychohry, deskovky nebo písničky. Hlavní celodenní výšlap měl za cíl město Brtnici s hloubkovou prohlídkou zámku a Domu Josefa Hoffmanna.

Fotografie můžete prohlížet v naší galerii táborů - Podzimák
Podrobný report z akce najdete na stránkách Spolek KUŠ 

 

Naši partneři