Novinky

10.05.2019 Sraz spolku KUŠ

Chystá se opět setkání táborových dobrovolníků, tentokrát v jihlavské kavárně ART coffee. Na programu jednání má být od 17:30h: - maratonská příprava, přírodní zahrada info - oprášení cílů - nová smlouva s městem Polná? - promítání z Francie, dojmy z instruktoráku - různé všechny zve Matěj, toho času předseda

15.03.2019 Sraz spolku KUŠ

V pátek od 17.30h se chystá v kuchyňce TEMPA setkání všech Rohozňáckých aktivistů. Máme do diskuze nové 3 návrhy rekonstrukce naší táborové základny a budeme rozhodovat kudy dál. Pokud Vás Rohozná zajímá, jste zvání, přijďte, i když nejste členy Spolku KUŠ!

07.10.2018 Drakiáda v náhradním termínu

Pro nedostatak větru jsme nuceni přeložit drakiádu na náhradní termín 14.10.2018. Těšíme se na setkání příští neděli. SVČ TEMPO.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

V Polné se dýňovalo

05.11.2018

Akce probíhala poslední podzimní prázdninový den na nádvoří Tempa – střediska volného času v Polné (dříve domu dětí a mládeže). A tak se tu v úterý 30.11. v podvečer začali scházet děti s rodiči, aby z připravených dýní dlabali strašidla, bubáky a dýňáky všeho druhu. Ke zpříjemnění atmosféry přispělo  teplo ohně a vůně opékáných špekáčků . K dispozici byl i jablečný mošt či dýňová polévka nebo drobné občerstvení v dušičkově vyzdobeném vestibulu volnočasového centra. Nechybělo zde ani malování na obličeje pro ty nejmenší. Večer pak mnoho polenských zápraží zdobila dýňová strašidýlka.
 

Vlasta Kruntorádová
Pedagog volného času

 

Více fotografií z akce najdete v galerii Dýňování 2018

 

Naši partneři