Novinky

15.03.2019 Sraz spolku KUŠ

V pátek od 17.30h se chystá v kuchyňce TEMPA setkání všech Rohozňáckých aktivistů. Máme do diskuze nové 3 návrhy rekonstrukce naší táborové základny a budeme rozhodovat kudy dál. Pokud Vás Rohozná zajímá, jste zvání, přijďte, i když nejste členy Spolku KUŠ!

07.10.2018 Drakiáda v náhradním termínu

Pro nedostatak větru jsme nuceni přeložit drakiádu na náhradní termín 14.10.2018. Těšíme se na setkání příští neděli. SVČ TEMPO.

13.09.2018 PODĚKOVÁNÍ ZA TÁBORY

Tak jako každoročně, i letos děkujeme všem, kteří se zasloužili o bezvadný průběh všech táborů a to jak pobytových na Rohozné, tak příměstských v areálu SVČ TEMPA. Skupina dospěláků, která se v létě věnuje dětem, se stále rozrůstá – vždyť letos na Rohozné proběhlo pět táborových běhů a přibyly příměstské tábory, bylo jich celkem sedm, z toho jeden dokonce ve Věžnicích. K našemu poděkování letos přidáváme i blahopřání a to našim nejstarším kuchařkám ze 4. běhu. Rovnou sedmdesátku tam oslavily Marie Coufalová a Marie Šorfová. Tahle sehraná dvojka dokáže každoročně uvařit pro 80 strávníků! Je vidět, že věk nezná hranice a nejdůležitější je chuť do práce a veselá mysl. Naše poděkování patří rovněž velké řadě sponzorů, mezi něž patří třeba Seneco, Sítotisk Sedmík, lékárna p. Hladíka a další, kteří přispívají na vylepšení úrovně našich táborů. Všem vám, výše zmiňovaným ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásný, pohodový zbytek roku a těšíme se na další spolupráci.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Draci u Zimáku

14.10.2018

Čerstvý vítr a příjemné sluníčko přilákaly na louku u Zimáku přes 200 Poleňáků / 120 dospělých, 100 dětí a 16 pejsků /… Drakiáda se za roky pořádání stala příležitostí pro setkávání rodin s dětmi a pro sdílení společných zážitků. Určitě k tomu přispívá i zázemí, které celé události poskytuje pořadatel Tempo Polná / dříve DDM. Bufet „na náklaďáku“ se pomalu stává legendou a na své si v něm přijdou děti i dospělí. Atmosféru nedělního odpoledne zpříjemnily určitě i ohýnek, soutěže nebo malování na obličej. Letos byla akce obohacena i podzimní koupel několika otců, kteří si zaplavali pro své draky rozhodnuvší se přistát na hladině rybníka. A tak se letošní Drakiáda stala i pomyslnou tečkou za létem a jeho radovánkami.
Tak zase za rok u Zimáku a tentokrát plavky s sebou! Těšíme se na vás… pořadatelé Tempa SVČ Polná. Více fotografíí najdete v galerii Drakiáda 2018


Vlasta Kruntorádová
Pedagog volného času
 

 

 

 

 

Naši partneři