Novinky

10.05.2019 Sraz spolku KUŠ

Chystá se opět setkání táborových dobrovolníků, tentokrát v jihlavské kavárně ART coffee. Na programu jednání má být od 17:30h: - maratonská příprava, přírodní zahrada info - oprášení cílů - nová smlouva s městem Polná? - promítání z Francie, dojmy z instruktoráku - různé všechny zve Matěj, toho času předseda

15.03.2019 Sraz spolku KUŠ

V pátek od 17.30h se chystá v kuchyňce TEMPA setkání všech Rohozňáckých aktivistů. Máme do diskuze nové 3 návrhy rekonstrukce naší táborové základny a budeme rozhodovat kudy dál. Pokud Vás Rohozná zajímá, jste zvání, přijďte, i když nejste členy Spolku KUŠ!

07.10.2018 Drakiáda v náhradním termínu

Pro nedostatak větru jsme nuceni přeložit drakiádu na náhradní termín 14.10.2018. Těšíme se na setkání příští neděli. SVČ TEMPO.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Nemíčové hry

13.09.2018

Kroužek je určen pro toho, komu se nechce moc sportovat a sprintovat, ale zároveň má rád kolektivní hry. Budeme hrát Discgolf, Petanque, Mőlkky, Vikingské šachy spoustu dalších her, ke kterým nepotřebujeme míč a bezpodmínečně rychlý pohyb. Naučíme se pravidla her, budeme pilovat techniku a po většinu času kroužku budeme chodit hrát do přírody.

detaily a přihlášení: http://www.ddmpolna.cz/krouzky-a-kurzy/875-nemicove-hry​

Naši partneři