Novinky

07.10.2018 Drakiáda v náhradním termínu

Pro nedostatak větru jsme nuceni přeložit drakiádu na náhradní termín 14.10.2018. Těšíme se na setkání příští neděli. SVČ TEMPO.

13.09.2018 PODĚKOVÁNÍ ZA TÁBORY

Tak jako každoročně, i letos děkujeme všem, kteří se zasloužili o bezvadný průběh všech táborů a to jak pobytových na Rohozné, tak příměstských v areálu SVČ TEMPA. Skupina dospěláků, která se v létě věnuje dětem, se stále rozrůstá – vždyť letos na Rohozné proběhlo pět táborových běhů a přibyly příměstské tábory, bylo jich celkem sedm, z toho jeden dokonce ve Věžnicích. K našemu poděkování letos přidáváme i blahopřání a to našim nejstarším kuchařkám ze 4. běhu. Rovnou sedmdesátku tam oslavily Marie Coufalová a Marie Šorfová. Tahle sehraná dvojka dokáže každoročně uvařit pro 80 strávníků! Je vidět, že věk nezná hranice a nejdůležitější je chuť do práce a veselá mysl. Naše poděkování patří rovněž velké řadě sponzorů, mezi něž patří třeba Seneco, Sítotisk Sedmík, lékárna p. Hladíka a další, kteří přispívají na vylepšení úrovně našich táborů. Všem vám, výše zmiňovaným ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásný, pohodový zbytek roku a těšíme se na další spolupráci.

10.01.2018 Těšíme se na OSLAVU!

DDM Polná v letošním roce oslaví 60té narozeniny. Je to důvod k pořádné oslavě, možná už taky čas na rekapitulaci, rozjímání, zklidnění a důstojný "odchod" do zaslouženého důchodu. Ale než se tak stane, tak to ještě naplno rozjedéééém...

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Myslivecká stezka zaplnila Březinu bezmála 300 návštěvníky!

26.05.2018

Přišly celé rodiny i s kočárky nebo kolmo, nechyběli ani psí kamarádi. Pro každého se tu našlo něco zajímavého. Pro děti soutěže a různé myslivecké ukázky, dospělí si mohli nechat změřit hladinu cukru v krvi nebo určit krevní skupinu. O tuto nadstardantní službičku se postarali Mladí záchranáři DDM z Polné pod vedením Lucky Dolejší. Na stezce jste mohli ochutnat čerstvý med místních včelařů, či obhlédnout kapříky v kádi polenských rybářů. K vidění zde byly i myslivecké trofeje s patřičným odborným výkladem a střelbu do terče vám umožnili dobroutovští střelci. Konečně v cíli na vás čekaly výborné domácí klobásky, špekáčky, pivko a malinovka. Ani na "placky" jsme nezapomněli – tentokrát byly s motivem divokého prasete. Pro hezkou pohodu zahráli na kytaru a banjo Majka Štohanzlová a Pavel Bárta.

Naši partneři