Novinky

09.11.2018 Sraz spolku KUŠ

V pátek od 18h se chystá v kuchyňce TEMPA setkání všech Rohozňáckých aktivistů. Máte-li nápady a chuť jak akce na Rohozné vylepšit, přijďte diskutovat možnosti rozšíření činnosti.

07.10.2018 Drakiáda v náhradním termínu

Pro nedostatak větru jsme nuceni přeložit drakiádu na náhradní termín 14.10.2018. Těšíme se na setkání příští neděli. SVČ TEMPO.

13.09.2018 PODĚKOVÁNÍ ZA TÁBORY

Tak jako každoročně, i letos děkujeme všem, kteří se zasloužili o bezvadný průběh všech táborů a to jak pobytových na Rohozné, tak příměstských v areálu SVČ TEMPA. Skupina dospěláků, která se v létě věnuje dětem, se stále rozrůstá – vždyť letos na Rohozné proběhlo pět táborových běhů a přibyly příměstské tábory, bylo jich celkem sedm, z toho jeden dokonce ve Věžnicích. K našemu poděkování letos přidáváme i blahopřání a to našim nejstarším kuchařkám ze 4. běhu. Rovnou sedmdesátku tam oslavily Marie Coufalová a Marie Šorfová. Tahle sehraná dvojka dokáže každoročně uvařit pro 80 strávníků! Je vidět, že věk nezná hranice a nejdůležitější je chuť do práce a veselá mysl. Naše poděkování patří rovněž velké řadě sponzorů, mezi něž patří třeba Seneco, Sítotisk Sedmík, lékárna p. Hladíka a další, kteří přispívají na vylepšení úrovně našich táborů. Všem vám, výše zmiňovaným ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásný, pohodový zbytek roku a těšíme se na další spolupráci.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Domečkovská Akademie v Polné se vydařila!

20.04.2018

Akademie se letos představila v novém kabátě. Poprvé se totiž uskutečnila v sále polenského Zámku. Záhy se ukázalo, že to bylo dobré rozhodnutí. Nové prostředí totiž přilákalo mnohem více hostů, než do tělocvičny, kde se odehrávala až do loňského roku.

Jednotlivé zájmové útvary měly mnohem více prostoru k prezentaci. Střídavě bylo využíváno podia a sálu, takže zmizely prostoje s přípravami pomůcek a podobně.

Představilo se zde celkem 18 kroužků s účastí více než 150 dětí a dospělých účinkujících. Podívat se přišlo téměř 400 rodičů a přátel z Polné a okolí. Však také bylo čím se pochlubit a co ukázat. Hned u vstupu prezentoval svoji činnost Multimediální kroužek formou krátkých videí a fotografií. Zde také nabízeli něco z kuchařského umění kluci z Vaření ale hlavní program se začal odehrávat úderem 17. hodiny.  První hosté se začali trousit už po 16. hodině, aby si zabezpečili dobrá místa a nic jim neuniklo. Však také bylo nač se dívat! Svou celoroční prací se pochlubily děti z Gymnastiky, Lidové tanečky, Mladí hasiči, We just, Kytarový kroužek se svou "Guitar Super Group", Aerobic s Táňou, Záchranáři, Judisté, Aikidisté – děti i dospělí, ale také tři skupiny dívek z Břišních tanců a kluci z Parkouru.  Na závěr roztleskaly celé hlediště skvělé Mažoretky.

Velké poděkování za dobře odvedenou práci a bezvadnou prezentaci DDM patří nejen dětem, ale také jejich vedoucím. Letošní Akademie byla nádherným dárkem k letošnímu 60. Výročí vzniku DDM v Polné.

Ale hlavní sláva polenský Dům dětí a mládeže teprve čeká. Celoroční oslavy završí 10. červen na Husově náměstí v Polné, kde bude na poleňáky čekat pestrý program v podobě dalších přehlídek z činnosti, včetně velkého slosování  tiketů z Velké pátrací hry pro děti. Určitě se tedy máme společně na co těšit!

Naši partneři