Novinky

13.09.2018 PODĚKOVÁNÍ ZA TÁBORY

Tak jako každoročně, i letos děkujeme všem, kteří se zasloužili o bezvadný průběh všech táborů a to jak pobytových na Rohozné, tak příměstských v areálu SVČ TEMPA. Skupina dospěláků, která se v létě věnuje dětem, se stále rozrůstá – vždyť letos na Rohozné proběhlo pět táborových běhů a přibyly příměstské tábory, bylo jich celkem sedm, z toho jeden dokonce ve Věžnicích. K našemu poděkování letos přidáváme i blahopřání a to našim nejstarším kuchařkám ze 4. běhu. Rovnou sedmdesátku tam oslavily Marie Coufalová a Marie Šorfová. Tahle sehraná dvojka dokáže každoročně uvařit pro 80 strávníků! Je vidět, že věk nezná hranice a nejdůležitější je chuť do práce a veselá mysl. Naše poděkování patří rovněž velké řadě sponzorů, mezi něž patří třeba Seneco, Sítotisk Sedmík, lékárna p. Hladíka a další, kteří přispívají na vylepšení úrovně našich táborů. Všem vám, výše zmiňovaným ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásný, pohodový zbytek roku a těšíme se na další spolupráci.

10.01.2018 Těšíme se na OSLAVU!

DDM Polná v letošním roce oslaví 60té narozeniny. Je to důvod k pořádné oslavě, možná už taky čas na rekapitulaci, rozjímání, zklidnění a důstojný "odchod" do zaslouženého důchodu. Ale než se tak stane, tak to ještě naplno rozjedéééém...

01.01.2018 Nový tábor?

Do nového roku plánujeme konečně ZIMNÍ táboření. Bude to zkouška o přežití pololetních prázdnin v teepee. Bez pořádného spacáku a termo prádla ani pomyšlení!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

D den JUDO!

10.02.2018

Judisté Slavoje Polná se zúčastnili XXIII. ročníku VC judo v SK-Banské Bystrici 2018  "Slovenský Pohár"

14států přes 600 startujících judistů
 
U 11    1.Smejkalová Anna          27kg
U 13    2.Zacha Viktor                  30kg
U 13    3. Jelínek Adam               42kg
U 13    7.Smejkal  Štěpán            34kg
U 13   14.Pacal  Lukáš                 55kg
U 13   16.Lahoda Jan                  42kg   

 
Komentář zpracuji pro tisk i osobní hodnocení zůčastněných jako přípravu na ČP Ostrava  17.02.2018 Poděkování pánům   -    Brychtovi a Fialovi za zajištění  perfektní dopravy. Všem zůčastněným judistům poděkování za snahu o vzornou reprezentaci klubu a města.
 
S pozdravem
Dr.Toufar Karel.
trenér judo Slavoj a DDM Polná

Naši partneři